Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
0:0
Iskra Psary
CKS Czeladź
3:0
Unia Ząbkowice
Ostoja Żelisławice
2:4
KP Sarnów
MKS Poręba
1:3
Przemsza Okradzionów
KS Preczów
6:4
Zgoda Byczyna
Łazowianka II Łazy
0:2
Niwy Brudzowice
Gmina Psary
2:0
Skalniak Kroczyce
Górnik Sosnowiec
2:0
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
3:1
Górnik Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
1:3
Niwy Brudzowice
KP Sarnów
4:0
KS Giebło
MKS Poręba
2:2
Gmina Psary
Skalniak Kroczyce
5:1
KS Preczów
Zgoda Byczyna
0:2
CKS Czeladź
Iskra Psary
2:1
Łazowianka II Łazy
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
0:3
Ostoja Żelisławice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
4:4
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
2:3
Skalniak Kroczyce
Niwy Brudzowice
5:0
Iskra Psary
Ostoja Żelisławice
1:2
Unia Ząbkowice
KS Preczów
3:1
MKS Poręba
Łazowianka II Łazy
0:5
KP Sarnów
Gmina Psary
0:1
Przemsza Okradzionów
Górnik Sosnowiec
0:2
Zgoda Byczyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Sarnów
1:3
Niwy Brudzowice
Unia Ząbkowice
3:1
KS Giebło
Przemsza Okradzionów
4:3
Iskra Psary
MKS Poręba
1:3
CKS Czeladź
Skalniak Kroczyce
2:3
Górnik Sosnowiec
Zgoda Byczyna
5:3
Ostoja Żelisławice
Gmina Psary
1:3
KS Preczów
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
5:0
Łazowianka II Łazy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
7:1
MKS Poręba
CKS Czeladź
5:0
Gmina Psary
Ostoja Żelisławice
1:2
Skalniak Kroczyce
KS Preczów
2:3
Przemsza Okradzionów
KS Giebło
1:3
Zgoda Byczyna
Iskra Psary
0:1
KP Sarnów
Łazowianka II Łazy
0:0
Unia Ząbkowice
Niwy Brudzowice
4:1
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
2:4
Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów
3:3
KP Sarnów
Skalniak Kroczyce
3:0
KS Giebło
Zgoda Byczyna
5:0
Łazowianka II Łazy
KS Preczów
0:6
CKS Czeladź
Gmina Psary
1:1
Górnik Sosnowiec
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
2:3
Iskra Psary
MKS Poręba
0:1
Ostoja Żelisławice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
6:1
KS Preczów
KS Giebło
0:4
MKS Poręba
Iskra Psary
1:5
Unia Ząbkowice
CKS Czeladź
4:1
Przemsza Okradzionów
Niwy Brudzowice
5:0
Zgoda Byczyna
KP Sarnów
1:0
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
Ostoja Żelisławice
4:1
Gmina Psary
Łazowianka II Łazy
2:3
Skalniak Kroczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
0:2
KP Sarnów
CKS Czeladź
8:2
Górnik Sosnowiec
MKS Poręba
4:0
Łazowianka II Łazy
Skalniak Kroczyce
0:3
Niwy Brudzowice
Zgoda Byczyna
2:4
Iskra Psary
KS Preczów
3:2
Ostoja Żelisławice
Przemsza Okradzionów
4:3
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
Gmina Psary
4:1
KS Giebło
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
4:1
Przemsza Okradzionów
KS Giebło
1:7
KS Preczów
Iskra Psary
2:3
Skalniak Kroczyce
Niwy Brudzowice
5:0
MKS Poręba
KP Sarnów
1:5
Zgoda Byczyna
Ostoja Żelisławice
3:2
CKS Czeladź
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
4:2
Unia Ząbkowice
Łazowianka II Łazy
1:1
Gmina Psary
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
4:1
Ostoja Żelisławice
MKS Poręba
1:0
Iskra Psary
Skalniak Kroczyce
0:1
KP Sarnów
Zgoda Byczyna
2:3
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
KS Preczów
5:2
Łazowianka II Łazy
Gmina Psary
0:7
Niwy Brudzowice
CKS Czeladź
5:0
KS Giebło
Przemsza Okradzionów
5:1
Unia Ząbkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
0:0
Zgoda Byczyna
Niwy Brudzowice
6:1
KS Preczów
KP Sarnów
2:1
MKS Poręba
Ostoja Żelisławice
1:5
Przemsza Okradzionów
KS Giebło
1:4
Górnik Sosnowiec
Iskra Psary
0:2
Gmina Psary
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
3:1
Skalniak Kroczyce
Łazowianka II Łazy
0:4
CKS Czeladź
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
3:1
Łazowianka II Łazy
Przemsza Okradzionów
3:2
Zgoda Byczyna
Ostoja Żelisławice
8:1
KS Giebło
MKS Poręba
2:2
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
Skalniak Kroczyce
6:1
Unia Ząbkowice
KS Preczów
3:5
Iskra Psary
Gmina Psary
1:4
KP Sarnów
CKS Czeladź
0:3
Niwy Brudzowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
1:1
MKS Poręba
KS Giebło
1:2
Przemsza Okradzionów
Iskra Psary
2:5
CKS Czeladź
Niwy Brudzowice
2:0
Górnik Sosnowiec
KP Sarnów
2:1
KS Preczów
Zgoda Byczyna
2:5
Skalniak Kroczyce
Łazowianka II Łazy
3:6
Ostoja Żelisławice
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
4:5
Gmina Psary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
3:1
Iskra Psary
KS Giebło
1:0
Łazowianka II Łazy
CKS Czeladź
2:3
KP Sarnów
Przemsza Okradzionów
0:3
Skalniak Kroczyce
Ostoja Żelisławice
1:0
Niwy Brudzowice
MKS Poręba
0:4
Zgoda Byczyna
KS Preczów
4:1
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
Gmina Psary
1:0
Unia Ząbkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Łazowianka II Łazy
0:4
Przemsza Okradzionów
Unia Ząbkowice
3:0
KS Preczów
Iskra Psary
4:1
Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice
12:1
KS Giebło
KP Sarnów
1:1
Górnik Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
1:1
MKS Poręba
Zgoda Byczyna
1:3
Gmina Psary
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
2:6
CKS Czeladź
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
0:1
CKS Czeladź
Iskra Psary
2:0
KS Giebło
Przemsza Okradzionów
2:1
MKS Poręba
Niwy Brudzowice
7:1
Łazowianka II Łazy
KP Sarnów
2:0
Ostoja Żelisławice
Skalniak Kroczyce
4:0
Gmina Psary
Zgoda Byczyna
4:1
KS Preczów
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
0:3*
Górnik Sosnowiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
5:0
Zgoda Byczyna
Niwy Brudzowice
3:1
Przemsza Okradzionów
Ostoja Żelisławice
3:0*
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
KS Preczów
4:3
Skalniak Kroczyce
Łazowianka II Łazy
1:2
Iskra Psary
Gmina Psary
2:5
MKS Poręba
Górnik Sosnowiec
4:1
Unia Ząbkowice
KS Giebło
1:7
KP Sarnów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
2:7
Ostoja Żelisławice
Iskra Psary
1:4
Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów
5:0
Gmina Psary
KP Sarnów
4:1
Łazowianka II Łazy
MKS Poręba
3:0
KS Preczów
Skalniak Kroczyce
0:1
CKS Czeladź
Zgoda Byczyna
1:1
Górnik Sosnowiec
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
0:3*
KS Giebło
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
1:0
MKS Poręba
Niwy Brudzowice
0:1
KP Sarnów
Ostoja Żelisławice
8:2
Zgoda Byczyna
KS Preczów
2:1
Gmina Psary
Łazowianka II Łazy
3:0*
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
Górnik Sosnowiec
0:1
Skalniak Kroczyce
KS Giebło
0:2
Unia Ząbkowice
Iskra Psary
1:6
Przemsza Okradzionów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
2:0
Łazowianka II Łazy
Przemsza Okradzionów
3:1
KS Preczów
KP Sarnów
0:0
Iskra Psary
MKS Poręba
2:4
Górnik Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
5:3
Ostoja Żelisławice
Zgoda Byczyna
10:3
KS Giebło
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
0:3*
Niwy Brudzowice
Gmina Psary
1:5
CKS Czeladź
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Łazowianka II Łazy
0:3
Zgoda Byczyna
KS Giebło
0:5
Skalniak Kroczyce
Ostoja Żelisławice
5:1
MKS Poręba
Iskra Psary
3:0*
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
4:2
KS Preczów
Niwy Brudzowice
14:1
Unia Ząbkowice
KP Sarnów
1:2
Przemsza Okradzionów
Górnik Sosnowiec
2:3
Gmina Psary
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
0:3*
KP Sarnów
Unia Ząbkowice
0:1
Iskra Psary
MKS Poręba
2:1
KS Giebło
Przemsza Okradzionów
3:2
CKS Czeladź
Skalniak Kroczyce
2:1
Łazowianka II Łazy
Zgoda Byczyna
1:5
Niwy Brudzowice
KS Preczów
1:3
Górnik Sosnowiec
Gmina Psary
0:4
Ostoja Żelisławice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
2:1
Gmina Psary
Ostoja Żelisławice
5:0
KS Preczów
Iskra Psary
6:0
Zgoda Byczyna
Niwy Brudzowice
2:1
Skalniak Kroczyce
KP Sarnów
3:0
Unia Ząbkowice
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
0:3*
Przemsza Okradzionów
Łazowianka II Łazy
2:4
MKS Poręba
Górnik Sosnowiec
0:8
CKS Czeladź
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
3:0*
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
3:3
Ostoja Żelisławice
Przemsza Okradzionów
4:1
Górnik Sosnowiec
MKS Poręba
0:2
Niwy Brudzowice
Skalniak Kroczyce
1:1
Iskra Psary
Zgoda Byczyna
1:4
KP Sarnów
KS Preczów
3:1
KS Giebło
Gmina Psary
1:1
Łazowianka II Łazy
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
1:6
Przemsza Okradzionów
KS Giebło
0:9
CKS Czeladź
Iskra Psary
0:4
MKS Poręba
Niwy Brudzowice
3:1
Gmina Psary
KP Sarnów
2:1
Skalniak Kroczyce
Ostoja Żelisławice
1:2
Górnik Sosnowiec
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
0:3
Zgoda Byczyna
Łazowianka II Łazy
1:1
KS Preczów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
- : -
Łazowianka II Łazy
Przemsza Okradzionów
- : -
Ostoja Żelisławice
MKS Poręba
- : -
KP Sarnów
Skalniak Kroczyce
- : -
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
Zgoda Byczyna
- : -
Unia Ząbkowice
KS Preczów
- : -
Niwy Brudzowice
Gmina Psary
- : -
Iskra Psary
Górnik Sosnowiec
- : -
KS Giebło
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
- : -
Skalniak Kroczyce
KS Giebło
- : -
Ostoja Żelisławice
Iskra Psary
- : -
KS Preczów
Niwy Brudzowice
- : -
CKS Czeladź
KP Sarnów
- : -
Gmina Psary
Zgoda Byczyna
- : -
Przemsza Okradzionów
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
- : -
MKS Poręba
Łazowianka II Łazy
- : -
Górnik Sosnowiec
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
- : -
Iskra Psary
Przemsza Okradzionów
- : -
KS Giebło
Ostoja Żelisławice
- : -
Łazowianka II Łazy
MKS Poręba
- : -
Unia Ząbkowice
Skalniak Kroczyce
- : -
Zgoda Byczyna
KS Preczów
- : -
KP Sarnów
Gmina Psary
- : -
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
Górnik Sosnowiec
- : -
Niwy Brudzowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
- : -
Gmina Psary
Iskra Psary
- : -
Górnik Sosnowiec
Niwy Brudzowice
- : -
Ostoja Żelisławice
KP Sarnów
- : -
CKS Czeladź
Skalniak Kroczyce
- : -
Przemsza Okradzionów
Zgoda Byczyna
- : -
MKS Poręba
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
- : -
KS Preczów
Łazowianka II Łazy
- : -
KS Giebło
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
- : -
Niwy Brudzowice
CKS Czeladź
- : -
Ujejsce Dąbrowa Górnicza
Przemsza Okradzionów
- : -
Łazowianka II Łazy
Ostoja Żelisławice
- : -
Iskra Psary
MKS Poręba
- : -
Skalniak Kroczyce
KS Preczów
- : -
Unia Ząbkowice
Gmina Psary
- : -
Zgoda Byczyna
Górnik Sosnowiec
- : -
KP Sarnów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości