Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:2
KS Giebło
Trzy Korony Żarnowiec
1:0
Bolesław Bukowno
Promień Przeginia
5:1
Legion Bydlin
GMLKS Piliczanka II Pilica
1:4
Słowik Olkusz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowik Olkusz
Pauza
Bolesław Bukowno
2:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
KS Giebło
1:2
Promień Przeginia
Legion Bydlin
4:2
GMLKS Piliczanka II Pilica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Trzy Korony Żarnowiec
Pauza
Słowik Olkusz
3:0*
Legion Bydlin
GMLKS Piliczanka II Pilica
0:7
KS Giebło
Promień Przeginia
1:1
Bolesław Bukowno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Bydlin
Pauza
KS Giebło
2:4
Słowik Olkusz
Bolesław Bukowno
1:0
GMLKS Piliczanka II Pilica
Trzy Korony Żarnowiec
2:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Pauza
Słowik Olkusz
2:0
Bolesław Bukowno
Promień Przeginia
2:1
Trzy Korony Żarnowiec
Legion Bydlin
1:9
KS Giebło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
Pauza
Bolesław Bukowno
3:0
Legion Bydlin
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
5:0
Promień Przeginia
Trzy Korony Żarnowiec
8:0
GMLKS Piliczanka II Pilica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Przeginia
Pauza
Słowik Olkusz
5:3
Trzy Korony Żarnowiec
GMLKS Piliczanka II Pilica
1:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
KS Giebło
7:3
Bolesław Bukowno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bolesław Bukowno
Pauza
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:2
Słowik Olkusz
Trzy Korony Żarnowiec
12:2
Legion Bydlin
Promień Przeginia
2:1
GMLKS Piliczanka II Pilica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GMLKS Piliczanka II Pilica
Pauza
Słowik Olkusz
1:3
Promień Przeginia
KS Giebło
5:3
Trzy Korony Żarnowiec
Legion Bydlin
2:8
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bolesław Bukowno
5:2
Trzy Korony Żarnowiec
KS Giebło
5:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Legion Bydlin
1:3
Promień Przeginia
Słowik Olkusz
6:1
GMLKS Piliczanka II Pilica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
6:0
Bolesław Bukowno
GMLKS Piliczanka II Pilica
11:3
Legion Bydlin
Promień Przeginia
2:1
KS Giebło
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bolesław Bukowno
0:6
Promień Przeginia
KS Giebło
3:1
GMLKS Piliczanka II Pilica
Legion Bydlin
3:8
Słowik Olkusz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:4
Trzy Korony Żarnowiec
GMLKS Piliczanka II Pilica
3:0*
Bolesław Bukowno
Słowik Olkusz
6:2
KS Giebło
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bolesław Bukowno
0:2
Słowik Olkusz
KS Giebło
3:0*
Legion Bydlin
Trzy Korony Żarnowiec
4:3
Promień Przeginia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GMLKS Piliczanka II Pilica
3:2
Trzy Korony Żarnowiec
Promień Przeginia
1:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Legion Bydlin
1:5
Bolesław Bukowno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Trzy Korony Żarnowiec
1:1
Słowik Olkusz
Bolesław Bukowno
1:7
KS Giebło
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
5:1
GMLKS Piliczanka II Pilica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowik Olkusz
3:3
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
GMLKS Piliczanka II Pilica
5:2
Promień Przeginia
Legion Bydlin
1:12
Trzy Korony Żarnowiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
3:0
Legion Bydlin
Trzy Korony Żarnowiec
1:2
KS Giebło
Promień Przeginia
0:2
Słowik Olkusz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości