Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
0:2
Niwka 1917 Sosnowiec
Górnik Sosnowiec
4:2
KS Preczów
Promień Strzemieszyce Małe
3:6
Iskra Psary
Skalniak Kroczyce
0:4
Zagłębiak Tucznawa
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
0:5
CKS Czeladź
Gmina Psary
3:1
Przemsza Okradzionów
MKS Poręba
0:0
Łagisza Będzin
Czarni Sosnowiec
3:2
Łazowianka Łazy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
1:1
Promień Strzemieszyce Małe
Iskra Psary
0:3
Górnik Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
2:6
Czarni Sosnowiec
Łagisza Będzin
1:6
CKS Czeladź
KS Preczów
2:5
Jedność Strzyżowice
Niwka 1917 Sosnowiec
3:2
Gmina Psary
MKS Poręba
0:6
Skalniak Kroczyce
Łazowianka Łazy
3:1
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
9:3
Łazowianka Łazy
Górnik Sosnowiec
5:1
Zagłębiak Tucznawa
Promień Strzemieszyce Małe
2:4
MKS Poręba
Jedność Strzyżowice
1:2
Iskra Psary
Skalniak Kroczyce
1:2
Łagisza Będzin
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
2:5
Przemsza Okradzionów
Gmina Psary
2:0
KS Preczów
Czarni Sosnowiec
3:2
Niwka 1917 Sosnowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
1:2
Jedność Strzyżowice
Przemsza Okradzionów
1:2
CKS Czeladź
MKS Poręba
2:0
Górnik Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
5:1
Promień Strzemieszyce Małe
Łagisza Będzin
5:1
Łazowianka Łazy
KS Preczów
3:4
Czarni Sosnowiec
Gmina Psary
1:1
Iskra Psary
Niwka 1917 Sosnowiec
2:2
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
1:1
Skalniak Kroczyce
Promień Strzemieszyce Małe
1:5
Łagisza Będzin
Jedność Strzyżowice
0:2
MKS Poręba
Łazowianka Łazy
3:2
Przemsza Okradzionów
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
6:3
KS Preczów
Gmina Psary
6:1
Zagłębiak Tucznawa
CKS Czeladź
2:0
Niwka 1917 Sosnowiec
Czarni Sosnowiec
4:1
Iskra Psary
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
0:2
Czarni Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
1:5
Górnik Sosnowiec
MKS Poręba
0:4
Gmina Psary
Skalniak Kroczyce
4:2
Jedność Strzyżowice
Łagisza Będzin
2:0
Przemsza Okradzionów
Niwka 1917 Sosnowiec
0:4
Łazowianka Łazy
Iskra Psary
1:2
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KS Preczów
0:8
CKS Czeladź
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
2:2
Łagisza Będzin
CKS Czeladź
9:0
Iskra Psary
Przemsza Okradzionów
3:1
Niwka 1917 Sosnowiec
Jedność Strzyżowice
6:0
Promień Strzemieszyce Małe
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:2
Zagłębiak Tucznawa
Gmina Psary
3:0
Skalniak Kroczyce
Czarni Sosnowiec
6:0
MKS Poręba
Łazowianka Łazy
- : -
KS Preczów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Strzemieszyce Małe
- : -
Gmina Psary
Zagłębiak Tucznawa
- : -
CKS Czeladź
Iskra Psary
- : -
Łazowianka Łazy
Górnik Sosnowiec
- : -
Jedność Strzyżowice
MKS Poręba
- : -
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Skalniak Kroczyce
- : -
Czarni Sosnowiec
Łagisza Będzin
- : -
Niwka 1917 Sosnowiec
KS Preczów
- : -
Przemsza Okradzionów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
- : -
MKS Poręba
Przemsza Okradzionów
- : -
Iskra Psary
Jedność Strzyżowice
- : -
Łagisza Będzin
Łazowianka Łazy
- : -
Zagłębiak Tucznawa
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
- : -
Skalniak Kroczyce
Gmina Psary
- : -
Górnik Sosnowiec
Czarni Sosnowiec
- : -
Promień Strzemieszyce Małe
Niwka 1917 Sosnowiec
- : -
KS Preczów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
- : -
Przemsza Okradzionów
Iskra Psary
- : -
Niwka 1917 Sosnowiec
Górnik Sosnowiec
- : -
Czarni Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
- : -
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Jedność Strzyżowice
- : -
Gmina Psary
MKS Poręba
- : -
Łazowianka Łazy
Skalniak Kroczyce
- : -
CKS Czeladź
Łagisza Będzin
- : -
KS Preczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
- : -
Promień Strzemieszyce Małe
Przemsza Okradzionów
- : -
MKS Poręba
Łazowianka Łazy
- : -
Skalniak Kroczyce
KS Preczów
- : -
Iskra Psary
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
- : -
Górnik Sosnowiec
Gmina Psary
- : -
Łagisza Będzin
Czarni Sosnowiec
- : -
Jedność Strzyżowice
Niwka 1917 Sosnowiec
- : -
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
- : -
KS Preczów
Górnik Sosnowiec
- : -
CKS Czeladź
Promień Strzemieszyce Małe
- : -
Łazowianka Łazy
Jedność Strzyżowice
- : -
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
MKS Poręba
- : -
Niwka 1917 Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
- : -
Przemsza Okradzionów
Łagisza Będzin
- : -
Iskra Psary
Gmina Psary
- : -
Czarni Sosnowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Psary
- : -
Zagłębiak Tucznawa
CKS Czeladź
- : -
Jedność Strzyżowice
Przemsza Okradzionów
- : -
Promień Strzemieszyce Małe
Łazowianka Łazy
- : -
Górnik Sosnowiec
KS Preczów
- : -
MKS Poręba
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
- : -
Gmina Psary
Czarni Sosnowiec
- : -
Łagisza Będzin
Niwka 1917 Sosnowiec
- : -
Skalniak Kroczyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
- : -
Przemsza Okradzionów
Promień Strzemieszyce Małe
- : -
Niwka 1917 Sosnowiec
Jedność Strzyżowice
- : -
Łazowianka Łazy
MKS Poręba
- : -
Iskra Psary
Skalniak Kroczyce
- : -
KS Preczów
Łagisza Będzin
- : -
Zagłębiak Tucznawa
Gmina Psary
- : -
CKS Czeladź
Czarni Sosnowiec
- : -
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
- : -
MKS Poręba
Iskra Psary
- : -
Skalniak Kroczyce
CKS Czeladź
- : -
Czarni Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
- : -
Jedność Strzyżowice
Łazowianka Łazy
- : -
Gmina Psary
KS Preczów
- : -
Promień Strzemieszyce Małe
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
- : -
Łagisza Będzin
Niwka 1917 Sosnowiec
- : -
Górnik Sosnowiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości