Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
0:0
Przemsza Siewierz
Ostoja Żelisławice
0:1
Grodziec Będzin
Tęcza Błędów
4:1
MKS Poręba
Strażak Mierzęcice
1:0
Pionier Ujejsce
Zgoda Byczyna
4:0
Victoria II Jaworzno
Łazowianka Łazy
1:4
Zagłębiak Tucznawa
MCKS Czeladź
1:1
Niwy Brudzowice
Huragan Kocikowa
1:9
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
0:3
MCKS Czeladź
Zagłębiak Tucznawa
4:2
Tęcza Błędów
Niwy Brudzowice
1:4
Strażak Mierzęcice
MKS Poręba
0:6
Szczakowianka Jaworzno
Pionier Ujejsce
6:1
KS Wysoka
Przemsza Siewierz
0:3
Zgoda Byczyna
Victoria II Jaworzno
3:3
Łazowianka Łazy
Huragan Kocikowa
1:1
Ostoja Żelisławice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
1:0
Niwy Brudzowice
Ostoja Żelisławice
0:2
Szczakowianka Jaworzno
MKS Poręba
0:1
Zagłębiak Tucznawa
Tęcza Błędów
1:6
Victoria II Jaworzno
Strażak Mierzęcice
4:2
Grodziec Będzin
Zgoda Byczyna
1:1
Pionier Ujejsce
Łazowianka Łazy
3:4
Przemsza Siewierz
MCKS Czeladź
7:0
Huragan Kocikowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
1:4
KS Wysoka
Szczakowianka Jaworzno
4:1
Zagłębiak Tucznawa
Niwy Brudzowice
3:4
Zgoda Byczyna
Ostoja Żelisławice
0:2
MCKS Czeladź
Pionier Ujejsce
3:1
Łazowianka Łazy
Przemsza Siewierz
5:1
Tęcza Błędów
Victoria II Jaworzno
6:0
MKS Poręba
Huragan Kocikowa
0:0
Strażak Mierzęcice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
8:0
Huragan Kocikowa
Zagłębiak Tucznawa
6:3
Victoria II Jaworzno
MKS Poręba
3:1
Przemsza Siewierz
Tęcza Błędów
0:7
Pionier Ujejsce
Strażak Mierzęcice
2:0
Ostoja Żelisławice
Zgoda Byczyna
0:4
Grodziec Będzin
Łazowianka Łazy
3:0
Niwy Brudzowice
MCKS Czeladź
2:2
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
6:0
Łazowianka Łazy
Szczakowianka Jaworzno
6:1
Victoria II Jaworzno
Niwy Brudzowice
1:1
Tęcza Błędów
Ostoja Żelisławice
1:3
KS Wysoka
Pionier Ujejsce
8:0
MKS Poręba
Przemsza Siewierz
0:1
Zagłębiak Tucznawa
MCKS Czeladź
1:2
Strażak Mierzęcice
Huragan Kocikowa
1:2
Zgoda Byczyna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
1:4
MCKS Czeladź
Zagłębiak Tucznawa
0:1
Pionier Ujejsce
MKS Poręba
0:4
Niwy Brudzowice
Tęcza Błędów
0:1
Grodziec Będzin
Strażak Mierzęcice
1:1
Szczakowianka Jaworzno
Zgoda Byczyna
2:1
Ostoja Żelisławice
Łazowianka Łazy
3:0
Huragan Kocikowa
Victoria II Jaworzno
0:0
Przemsza Siewierz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
3:0
MKS Poręba
Szczakowianka Jaworzno
7:0
Przemsza Siewierz
Niwy Brudzowice
1:4
Zagłębiak Tucznawa
Ostoja Żelisławice
1:2
Łazowianka Łazy
Pionier Ujejsce
8:0
Victoria II Jaworzno
Strażak Mierzęcice
5:0
KS Wysoka
MCKS Czeladź
3:2
Zgoda Byczyna
Huragan Kocikowa
3:0
Tęcza Błędów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
2:4
Szczakowianka Jaworzno
Zagłębiak Tucznawa
2:1
Grodziec Będzin
MKS Poręba
2:5
Huragan Kocikowa
Tęcza Błędów
7:2
Ostoja Żelisławice
Przemsza Siewierz
0:1
Pionier Ujejsce
Zgoda Byczyna
1:1
Strażak Mierzęcice
Łazowianka Łazy
1:7
MCKS Czeladź
Victoria II Jaworzno
0:4
Niwy Brudzowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
3:0*
Victoria II Jaworzno
KS Wysoka
2:3
Zgoda Byczyna
Niwy Brudzowice
1:2
Przemsza Siewierz
Ostoja Żelisławice
1:0
MKS Poręba
Pionier Ujejsce
2:3
Szczakowianka Jaworzno
Strażak Mierzęcice
8:1
Łazowianka Łazy
MCKS Czeladź
11:2
Tęcza Błędów
Huragan Kocikowa
0:3*
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
0:2
Ostoja Żelisławice
MKS Poręba
0:6
MCKS Czeladź
Tęcza Błędów
0:3
Strażak Mierzęcice
Pionier Ujejsce
2:5
Niwy Brudzowice
Przemsza Siewierz
2:0
Grodziec Będzin
Zgoda Byczyna
0:3
Szczakowianka Jaworzno
Łazowianka Łazy
2:1
KS Wysoka
Victoria II Jaworzno
3:0
Huragan Kocikowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
0:3
Pionier Ujejsce
Szczakowianka Jaworzno
6:1
Niwy Brudzowice
KS Wysoka
2:1
Tęcza Błędów
Ostoja Żelisławice
4:1
Victoria II Jaworzno
Strażak Mierzęcice
13:0
MKS Poręba
Zgoda Byczyna
1:1
Łazowianka Łazy
MCKS Czeladź
2:1
Zagłębiak Tucznawa
Huragan Kocikowa
1:1
Przemsza Siewierz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
0:1
Strażak Mierzęcice
Niwy Brudzowice
1:1
Grodziec Będzin
MKS Poręba
0:7
KS Wysoka
Tęcza Błędów
2:3
Zgoda Byczyna
Pionier Ujejsce
5:0
Huragan Kocikowa
Przemsza Siewierz
2:1
Ostoja Żelisławice
Łazowianka Łazy
0:2
Szczakowianka Jaworzno
Victoria II Jaworzno
1:8
MCKS Czeladź
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
4:0
Grodziec Będzin
KS Wysoka
0:1
Zagłębiak Tucznawa
Ostoja Żelisławice
1:3
Pionier Ujejsce
Strażak Mierzęcice
5:0
Victoria II Jaworzno
Zgoda Byczyna
10:0
MKS Poręba
Łazowianka Łazy
4:3
Tęcza Błędów
MCKS Czeladź
3:0
Przemsza Siewierz
Huragan Kocikowa
0:1
Niwy Brudzowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
3:0*
Huragan Kocikowa
Zagłębiak Tucznawa
2:3
Zgoda Byczyna
Niwy Brudzowice
2:0
Ostoja Żelisławice
MKS Poręba
0:4
Łazowianka Łazy
Tęcza Błędów
1:7
Szczakowianka Jaworzno
Pionier Ujejsce
1:3
MCKS Czeladź
Przemsza Siewierz
1:3
Strażak Mierzęcice
Victoria II Jaworzno
2:0
KS Wysoka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
9:0
Ostoja Żelisławice
Szczakowianka Jaworzno
12:0
Huragan Kocikowa
Zagłębiak Tucznawa
0:3*
Łazowianka Łazy
Niwy Brudzowice
0:0
MCKS Czeladź
MKS Poręba
3:3
Tęcza Błędów
Pionier Ujejsce
1:1
Strażak Mierzęcice
Przemsza Siewierz
1:1
KS Wysoka
Victoria II Jaworzno
0:5
Zgoda Byczyna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
18:0
MKS Poręba
KS Wysoka
1:1
Pionier Ujejsce
Ostoja Żelisławice
0:3*
Huragan Kocikowa
Tęcza Błędów
3:0*
Zagłębiak Tucznawa
Strażak Mierzęcice
2:0
Niwy Brudzowice
Zgoda Byczyna
1:2
Przemsza Siewierz
Łazowianka Łazy
3:0*
Victoria II Jaworzno
MCKS Czeladź
2:0
Grodziec Będzin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
0:1
Strażak Mierzęcice
Szczakowianka Jaworzno
3:1
Ostoja Żelisławice
Zagłębiak Tucznawa
0:3*
MKS Poręba
Niwy Brudzowice
2:0
KS Wysoka
Pionier Ujejsce
1:1
Zgoda Byczyna
Przemsza Siewierz
3:0
Łazowianka Łazy
Victoria II Jaworzno
0:3*
Tęcza Błędów
Huragan Kocikowa
0:6
MCKS Czeladź
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
2:4
Grodziec Będzin
Zagłębiak Tucznawa
0:3
Szczakowianka Jaworzno
MKS Poręba
3:0*
Victoria II Jaworzno
Tęcza Błędów
0:6
Przemsza Siewierz
Strażak Mierzęcice
4:0
Huragan Kocikowa
Zgoda Byczyna
4:2
Niwy Brudzowice
Łazowianka Łazy
1:2
Pionier Ujejsce
MCKS Czeladź
1:0
Ostoja Żelisławice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
2:1
MCKS Czeladź
Ostoja Żelisławice
0:5
Strażak Mierzęcice
Huragan Kocikowa
3:1
KS Wysoka
Niwy Brudzowice
2:0
Łazowianka Łazy
Pionier Ujejsce
3:1
Tęcza Błędów
Przemsza Siewierz
3:0
MKS Poręba
Victoria II Jaworzno
0:3*
Zagłębiak Tucznawa
Grodziec Będzin
3:0
Zgoda Byczyna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
4:0
Ostoja Żelisławice
Zagłębiak Tucznawa
1:1
Przemsza Siewierz
MKS Poręba
0:4
Pionier Ujejsce
Tęcza Błędów
3:2
Niwy Brudzowice
Strażak Mierzęcice
1:1
MCKS Czeladź
Zgoda Byczyna
3:0
Huragan Kocikowa
Łazowianka Łazy
0:5
Grodziec Będzin
Victoria II Jaworzno
0:3*
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
6:0
Tęcza Błędów
Szczakowianka Jaworzno
4:0
Strażak Mierzęcice
Niwy Brudzowice
1:2
MKS Poręba
Ostoja Żelisławice
0:0
Zgoda Byczyna
Pionier Ujejsce
2:0
Zagłębiak Tucznawa
Przemsza Siewierz
3:0*
Victoria II Jaworzno
MCKS Czeladź
4:0
KS Wysoka
Huragan Kocikowa
1:2
Łazowianka Łazy
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
1:4
Strażak Mierzęcice
Zagłębiak Tucznawa
0:2
Niwy Brudzowice
MKS Poręba
2:7
Grodziec Będzin
Tęcza Błędów
3:3
Huragan Kocikowa
Przemsza Siewierz
5:1
Szczakowianka Jaworzno
Zgoda Byczyna
0:5
MCKS Czeladź
Łazowianka Łazy
4:1
Ostoja Żelisławice
Victoria II Jaworzno
0:3*
Pionier Ujejsce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
6:0
Zagłębiak Tucznawa
Szczakowianka Jaworzno
6:4
KS Wysoka
Niwy Brudzowice
3:0*
Victoria II Jaworzno
Ostoja Żelisławice
0:1
Tęcza Błędów
Pionier Ujejsce
1:1
Przemsza Siewierz
Strażak Mierzęcice
2:1
Zgoda Byczyna
MCKS Czeladź
2:1
Łazowianka Łazy
Huragan Kocikowa
1:0
MKS Poręba
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
2:0
Pionier Ujejsce
Zagłębiak Tucznawa
4:0
Huragan Kocikowa
MKS Poręba
1:1
Ostoja Żelisławice
Tęcza Błędów
1:7
MCKS Czeladź
Przemsza Siewierz
2:1
Niwy Brudzowice
Zgoda Byczyna
1:1
KS Wysoka
Łazowianka Łazy
0:0
Strażak Mierzęcice
Victoria II Jaworzno
0:3*
Grodziec Będzin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:2
Przemsza Siewierz
Szczakowianka Jaworzno
5:0
Zgoda Byczyna
KS Wysoka
0:3*
Łazowianka Łazy
Niwy Brudzowice
0:0
Pionier Ujejsce
Ostoja Żelisławice
2:2
Zagłębiak Tucznawa
Strażak Mierzęcice
5:0
Tęcza Błędów
MCKS Czeladź
5:0
MKS Poręba
Huragan Kocikowa
3:0*
Victoria II Jaworzno
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
0:1
MCKS Czeladź
Niwy Brudzowice
0:1
Szczakowianka Jaworzno
MKS Poręba
1:6
Strażak Mierzęcice
Tęcza Błędów
3:0*
KS Wysoka
Pionier Ujejsce
1:1
Grodziec Będzin
Przemsza Siewierz
6:3
Huragan Kocikowa
Łazowianka Łazy
0:2
Zgoda Byczyna
Victoria II Jaworzno
0:3*
Ostoja Żelisławice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
6:3
Niwy Brudzowice
Szczakowianka Jaworzno
12:0
Łazowianka Łazy
KS Wysoka
8:1
MKS Poręba
Ostoja Żelisławice
0:4
Przemsza Siewierz
Strażak Mierzęcice
2:1
Zagłębiak Tucznawa
Zgoda Byczyna
3:1
Tęcza Błędów
MCKS Czeladź
3:0*
Victoria II Jaworzno
Huragan Kocikowa
2:1
Pionier Ujejsce
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
6:1
Szczakowianka Jaworzno
Zagłębiak Tucznawa
2:1
KS Wysoka
Niwy Brudzowice
4:1
Huragan Kocikowa
MKS Poręba
3:2
Zgoda Byczyna
Tęcza Błędów
0:5
Łazowianka Łazy
Pionier Ujejsce
3:2
Ostoja Żelisławice
Przemsza Siewierz
0:1
MCKS Czeladź
Victoria II Jaworzno
0:3*
Strażak Mierzęcice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
34:0
Tęcza Błędów
KS Wysoka
3:0*
Victoria II Jaworzno
Ostoja Żelisławice
2:2
Niwy Brudzowice
Strażak Mierzęcice
2:0
Przemsza Siewierz
Zgoda Byczyna
2:3
Zagłębiak Tucznawa
Łazowianka Łazy
8:0
MKS Poręba
MCKS Czeladź
5:0
Pionier Ujejsce
Huragan Kocikowa
0:1
Grodziec Będzin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości