Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
2:1
Iskra Psary
Zagłębiak Tucznawa
2:2
Gmina Psary
Górnik Sosnowiec
1:1
Łagisza Będzin
Błękitni Sarnów
2:2
Ostoja Żelisławice
MKS Poręba
1:1
CKS Czeladź
Łazowianka Łazy
1:4
KS Preczów
Przemsza Okradzionów
2:3
Unia Ząbkowice
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
2:0
Skalniak Kroczyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
0:0
Łazowianka Łazy
Zagłębiak Tucznawa
1:1
Iskra Psary
CKS Czeladź
0:1
Skalniak Kroczyce
Ostoja Żelisławice
6:0
KS Giebło
MKS Poręba
2:1
Błękitni Sarnów
Łagisza Będzin
5:1
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KS Preczów
2:7
Górnik Sosnowiec
Gmina Psary
2:2
Przemsza Okradzionów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
3:3
MKS Poręba
Zagłębiak Tucznawa
2:3
Ostoja Żelisławice
Iskra Psary
2:5
Przemsza Okradzionów
Górnik Sosnowiec
1:3
Unia Ząbkowice
Błękitni Sarnów
4:2
CKS Czeladź
Łagisza Będzin
2:3
Skalniak Kroczyce
Łazowianka Łazy
2:2
Gmina Psary
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
2:4
KS Preczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Psary
0:6
Łazowianka Łazy
Błękitni Sarnów
6:0
KS Giebło
CKS Czeladź
1:0
Łagisza Będzin
MKS Poręba
0:5
Zagłębiak Tucznawa
KS Preczów
2:1
Skalniak Kroczyce
Gmina Psary
2:3
Górnik Sosnowiec
Ostoja Żelisławice
3:2
Przemsza Okradzionów
Unia Ząbkowice
3:0
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
2:6
CKS Czeladź
Zagłębiak Tucznawa
1:4
Błękitni Sarnów
Górnik Sosnowiec
2:2
Iskra Psary
Skalniak Kroczyce
3:5
Unia Ząbkowice
Łagisza Będzin
4:1
KS Preczów
Łazowianka Łazy
1:3
Ostoja Żelisławice
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:1
Gmina Psary
Przemsza Okradzionów
5:1
MKS Poręba
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Żelisławice
5:3
Górnik Sosnowiec
Unia Ząbkowice
0:0
Łagisza Będzin
KS Giebło
2:8
Zagłębiak Tucznawa
Iskra Psary
2:0
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
CKS Czeladź
4:1
KS Preczów
Gmina Psary
0:0
Skalniak Kroczyce
Błękitni Sarnów
4:0
Przemsza Okradzionów
MKS Poręba
4:2
Łazowianka Łazy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
3:3
CKS Czeladź
Górnik Sosnowiec
0:2
MKS Poręba
Skalniak Kroczyce
1:3
Iskra Psary
Łagisza Będzin
1:2
Gmina Psary
Łazowianka Łazy
2:2
Błękitni Sarnów
KS Preczów
4:5
Unia Ząbkowice
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
0:1
Ostoja Żelisławice
Przemsza Okradzionów
4:2
KS Giebło
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Żelisławice
4:4
Skalniak Kroczyce
Zagłębiak Tucznawa
7:1
Przemsza Okradzionów
Iskra Psary
0:3
Łagisza Będzin
Błękitni Sarnów
6:4
Górnik Sosnowiec
CKS Czeladź
3:3
Unia Ząbkowice
MKS Poręba
3:0
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Gmina Psary
1:2
KS Preczów
KS Giebło
0:4
Łazowianka Łazy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
4:1
Gmina Psary
Górnik Sosnowiec
5:2
KS Giebło
Skalniak Kroczyce
2:5
MKS Poręba
Łagisza Będzin
3:2
Ostoja Żelisławice
Łazowianka Łazy
3:1
Zagłębiak Tucznawa
KS Preczów
0:0
Iskra Psary
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
0:3
Błękitni Sarnów
Przemsza Okradzionów
4:3
CKS Czeladź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
1:5
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Zagłębiak Tucznawa
4:2
Górnik Sosnowiec
Iskra Psary
0:4
Unia Ząbkowice
Błękitni Sarnów
3:1
Skalniak Kroczyce
CKS Czeladź
5:2
Gmina Psary
Przemsza Okradzionów
3:3
Łazowianka Łazy
Ostoja Żelisławice
1:0
KS Preczów
MKS Poręba
0:2
Łagisza Będzin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Łagisza Będzin
0:2
Błękitni Sarnów
Unia Ząbkowice
3:1
Ostoja Żelisławice
Górnik Sosnowiec
2:0
Przemsza Okradzionów
Skalniak Kroczyce
3:3
KS Giebło
Łazowianka Łazy
2:3
CKS Czeladź
KS Preczów
2:1
MKS Poręba
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:0
Zagłębiak Tucznawa
Gmina Psary
1:0
Iskra Psary
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Poręba
- : -
Unia Ząbkowice
KS Giebło
- : -
Łagisza Będzin
Zagłębiak Tucznawa
- : -
Skalniak Kroczyce
CKS Czeladź
- : -
Iskra Psary
Przemsza Okradzionów
- : -
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Ostoja Żelisławice
- : -
Gmina Psary
Łazowianka Łazy
- : -
Górnik Sosnowiec
Błękitni Sarnów
- : -
KS Preczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Łagisza Będzin
- : -
Zagłębiak Tucznawa
Unia Ząbkowice
- : -
Błękitni Sarnów
Iskra Psary
- : -
Ostoja Żelisławice
Górnik Sosnowiec
- : -
CKS Czeladź
Skalniak Kroczyce
- : -
Przemsza Okradzionów
KS Preczów
- : -
KS Giebło
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
- : -
Łazowianka Łazy
Gmina Psary
- : -
MKS Poręba
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
- : -
Unia Ząbkowice
Zagłębiak Tucznawa
- : -
KS Preczów
Górnik Sosnowiec
- : -
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Błękitni Sarnów
- : -
Gmina Psary
CKS Czeladź
- : -
Ostoja Żelisławice
Przemsza Okradzionów
- : -
Łagisza Będzin
MKS Poręba
- : -
Iskra Psary
Łazowianka Łazy
- : -
Skalniak Kroczyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Łagisza Będzin
- : -
Łazowianka Łazy
Unia Ząbkowice
- : -
Zagłębiak Tucznawa
Iskra Psary
- : -
Błękitni Sarnów
Ostoja Żelisławice
- : -
MKS Poręba
Skalniak Kroczyce
- : -
Górnik Sosnowiec
KS Preczów
- : -
Przemsza Okradzionów
Gmina Psary
- : -
KS Giebło
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
- : -
CKS Czeladź
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
- : -
Przemsza Okradzionów
Iskra Psary
- : -
KS Giebło
CKS Czeladź
- : -
MKS Poręba
Ostoja Żelisławice
- : -
Błękitni Sarnów
Skalniak Kroczyce
- : -
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Łagisza Będzin
- : -
Górnik Sosnowiec
KS Preczów
- : -
Łazowianka Łazy
Gmina Psary
- : -
Zagłębiak Tucznawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości