Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
2:1
Iskra Psary
Zagłębiak Tucznawa
2:2
KSGP
Górnik Sosnowiec
1:1
Łagisza Będzin
Błękitni Sarnów
2:2
Ostoja Żelisławice
MKS Poręba
1:1
CKS Czeladź
Łazowianka Łazy
1:4
KS Preczów
Przemsza Okradzionów
2:3
Unia Ząbkowice
RKS Zagłębie D.G.
2:0
Skalniak Kroczyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
0:0
Łazowianka Łazy
KSGP
2:2
Przemsza Okradzionów
Zagłębiak Tucznawa
1:1
Iskra Psary
CKS Czeladź
0:1
Skalniak Kroczyce
Ostoja Żelisławice
6:0
KS Giebło
MKS Poręba
2:1
Błękitni Sarnów
Łagisza Będzin
5:1
RKS Zagłębie D.G.
KS Preczów
2:7
Górnik Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
3:3
MKS Poręba
Zagłębiak Tucznawa
2:3
Ostoja Żelisławice
Górnik Sosnowiec
1:3
Unia Ząbkowice
Błękitni Sarnów
4:2
CKS Czeladź
Przemsza Okradzionów
5:2
Iskra Psary
Łagisza Będzin
2:3
Skalniak Kroczyce
Łazowianka Łazy
2:2
KSGP
RKS Zagłębie D.G.
2:4
KS Preczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KSGP
2:3
Górnik Sosnowiec
Iskra Psary
0:6
Łazowianka Łazy
Błękitni Sarnów
6:0
KS Giebło
CKS Czeladź
1:0
Łagisza Będzin
MKS Poręba
0:5
Zagłębiak Tucznawa
KS Preczów
2:1
Skalniak Kroczyce
Ostoja Żelisławice
3:2
Przemsza Okradzionów
Unia Ząbkowice
- : -
RKS Zagłębie D.G.
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
2:6
CKS Czeladź
Zagłębiak Tucznawa
1:4
Błękitni Sarnów
Górnik Sosnowiec
2:2
Iskra Psary
Skalniak Kroczyce
3:5
Unia Ząbkowice
Łagisza Będzin
4:1
KS Preczów
Łazowianka Łazy
1:3
Ostoja Żelisławice
RKS Zagłębie D.G.
1:1
KSGP
Przemsza Okradzionów
5:1
MKS Poręba
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Żelisławice
5:3
Górnik Sosnowiec
KSGP
0:0
Skalniak Kroczyce
KS Giebło
2:8
Zagłębiak Tucznawa
Iskra Psary
2:0
RKS Zagłębie D.G.
CKS Czeladź
4:1
KS Preczów
Unia Ząbkowice
0:0
Łagisza Będzin
Błękitni Sarnów
4:0
Przemsza Okradzionów
MKS Poręba
4:2
Łazowianka Łazy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
- : -
CKS Czeladź
Górnik Sosnowiec
- : -
MKS Poręba
Przemsza Okradzionów
- : -
KS Giebło
Skalniak Kroczyce
- : -
Iskra Psary
Łagisza Będzin
- : -
KSGP
Łazowianka Łazy
- : -
Błękitni Sarnów
KS Preczów
- : -
Unia Ząbkowice
RKS Zagłębie D.G.
- : -
Ostoja Żelisławice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
- : -
Unia Ząbkowice
KSGP
- : -
KS Preczów
KS Giebło
- : -
Łazowianka Łazy
Zagłębiak Tucznawa
- : -
Przemsza Okradzionów
Iskra Psary
- : -
Łagisza Będzin
Błękitni Sarnów
- : -
Górnik Sosnowiec
Ostoja Żelisławice
- : -
Skalniak Kroczyce
MKS Poręba
- : -
RKS Zagłębie D.G.
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
- : -
KSGP
Górnik Sosnowiec
- : -
KS Giebło
Przemsza Okradzionów
- : -
CKS Czeladź
Skalniak Kroczyce
- : -
MKS Poręba
Łagisza Będzin
- : -
Ostoja Żelisławice
Łazowianka Łazy
- : -
Zagłębiak Tucznawa
KS Preczów
- : -
Iskra Psary
RKS Zagłębie D.G.
- : -
Błękitni Sarnów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
- : -
RKS Zagłębie D.G.
Zagłębiak Tucznawa
- : -
Górnik Sosnowiec
Iskra Psary
- : -
Unia Ząbkowice
Błękitni Sarnów
- : -
Skalniak Kroczyce
CKS Czeladź
- : -
KSGP
Przemsza Okradzionów
- : -
Łazowianka Łazy
Ostoja Żelisławice
- : -
KS Preczów
MKS Poręba
- : -
Łagisza Będzin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
- : -
Ostoja Żelisławice
KSGP
- : -
Iskra Psary
Górnik Sosnowiec
- : -
Przemsza Okradzionów
Skalniak Kroczyce
- : -
KS Giebło
Łagisza Będzin
- : -
Błękitni Sarnów
Łazowianka Łazy
- : -
CKS Czeladź
KS Preczów
- : -
MKS Poręba
RKS Zagłębie D.G.
- : -
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
- : -
Łagisza Będzin
Zagłębiak Tucznawa
- : -
Skalniak Kroczyce
Błękitni Sarnów
- : -
KS Preczów
CKS Czeladź
- : -
Iskra Psary
Przemsza Okradzionów
- : -
RKS Zagłębie D.G.
Ostoja Żelisławice
- : -
KSGP
MKS Poręba
- : -
Unia Ząbkowice
Łazowianka Łazy
- : -
Górnik Sosnowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
- : -
Błękitni Sarnów
KSGP
- : -
MKS Poręba
Iskra Psary
- : -
Ostoja Żelisławice
Górnik Sosnowiec
- : -
CKS Czeladź
Skalniak Kroczyce
- : -
Przemsza Okradzionów
Łagisza Będzin
- : -
Zagłębiak Tucznawa
KS Preczów
- : -
KS Giebło
RKS Zagłębie D.G.
- : -
Łazowianka Łazy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
- : -
Unia Ząbkowice
Zagłębiak Tucznawa
- : -
KS Preczów
Górnik Sosnowiec
- : -
RKS Zagłębie D.G.
Błękitni Sarnów
- : -
KSGP
CKS Czeladź
- : -
Ostoja Żelisławice
Przemsza Okradzionów
- : -
Łagisza Będzin
MKS Poręba
- : -
Iskra Psary
Łazowianka Łazy
- : -
Skalniak Kroczyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
- : -
Zagłębiak Tucznawa
KSGP
- : -
KS Giebło
Iskra Psary
- : -
Błękitni Sarnów
Ostoja Żelisławice
- : -
MKS Poręba
Skalniak Kroczyce
- : -
Górnik Sosnowiec
Łagisza Będzin
- : -
Łazowianka Łazy
KS Preczów
- : -
Przemsza Okradzionów
RKS Zagłębie D.G.
- : -
CKS Czeladź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości