Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
0:0
Iskra Psary
CKS Czeladź
3:0
Unia Ząbkowice
Ostoja Żelisławice
2:4
KP Sarnów
MKS Poręba
1:3
Przemsza Okradzionów
KS Preczów
6:4
Zgoda Byczyna
Łazowianka II Łazy
0:2
Niwy Brudzowice
KSG Psary
2:0
Skalniak Kroczyce
KS Górnik Sosnowiec
2:0
MKS Ujejsce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
3:1
KS Górnik Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
1:3
Niwy Brudzowice
KP Sarnów
4:0
KS Giebło
MKS Poręba
2:2
KSG Psary
Skalniak Kroczyce
5:1
KS Preczów
Zgoda Byczyna
0:2
CKS Czeladź
Iskra Psary
2:1
Łazowianka II Łazy
MKS Ujejsce
0:3
Ostoja Żelisławice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
4:4
MKS Ujejsce
CKS Czeladź
2:3
Skalniak Kroczyce
Niwy Brudzowice
5:0
Iskra Psary
Ostoja Żelisławice
1:2
Unia Ząbkowice
KS Preczów
3:1
MKS Poręba
Łazowianka II Łazy
0:5
KP Sarnów
KSG Psary
0:1
Przemsza Okradzionów
KS Górnik Sosnowiec
0:2
Zgoda Byczyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Sarnów
1:3
Niwy Brudzowice
Unia Ząbkowice
3:1
KS Giebło
Przemsza Okradzionów
4:3
Iskra Psary
MKS Poręba
1:3
CKS Czeladź
Skalniak Kroczyce
2:3
KS Górnik Sosnowiec
Zgoda Byczyna
5:3
Ostoja Żelisławice
KSG Psary
1:3
KS Preczów
MKS Ujejsce
5:0
Łazowianka II Łazy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górnik Sosnowiec
7:1
MKS Poręba
CKS Czeladź
5:0
KSG Psary
Ostoja Żelisławice
1:2
Skalniak Kroczyce
KS Preczów
2:3
Przemsza Okradzionów
KS Giebło
1:3
Zgoda Byczyna
Iskra Psary
0:1
KP Sarnów
Łazowianka II Łazy
0:0
Unia Ząbkowice
Niwy Brudzowice
4:1
MKS Ujejsce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
2:4
Niwy Brudzowice
Przemsza Okradzionów
3:3
KP Sarnów
Skalniak Kroczyce
3:0
KS Giebło
Zgoda Byczyna
5:0
Łazowianka II Łazy
KS Preczów
0:6
CKS Czeladź
KSG Psary
1:1
KS Górnik Sosnowiec
MKS Ujejsce
2:3
Iskra Psary
MKS Poręba
0:1
Ostoja Żelisławice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górnik Sosnowiec
6:1
KS Preczów
KS Giebło
0:4
MKS Poręba
Iskra Psary
1:5
Unia Ząbkowice
CKS Czeladź
4:1
Przemsza Okradzionów
Niwy Brudzowice
5:0
Zgoda Byczyna
KP Sarnów
1:0
MKS Ujejsce
Ostoja Żelisławice
4:1
KSG Psary
Łazowianka II Łazy
2:3
Skalniak Kroczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
0:2
KP Sarnów
CKS Czeladź
8:2
KS Górnik Sosnowiec
MKS Poręba
4:0
Łazowianka II Łazy
Skalniak Kroczyce
0:3
Niwy Brudzowice
Zgoda Byczyna
2:4
Iskra Psary
KS Preczów
3:2
Ostoja Żelisławice
Przemsza Okradzionów
4:3
MKS Ujejsce
KSG Psary
4:1
KS Giebło
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górnik Sosnowiec
4:1
Przemsza Okradzionów
KS Giebło
1:7
KS Preczów
Iskra Psary
2:3
Skalniak Kroczyce
Niwy Brudzowice
5:0
MKS Poręba
KP Sarnów
1:5
Zgoda Byczyna
Ostoja Żelisławice
3:2
CKS Czeladź
MKS Ujejsce
4:2
Unia Ząbkowice
Łazowianka II Łazy
1:1
KSG Psary
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górnik Sosnowiec
4:1
Ostoja Żelisławice
MKS Poręba
1:0
Iskra Psary
Skalniak Kroczyce
0:1
KP Sarnów
Zgoda Byczyna
2:3
MKS Ujejsce
KS Preczów
5:2
Łazowianka II Łazy
KSG Psary
0:7
Niwy Brudzowice
CKS Czeladź
5:0
KS Giebło
Przemsza Okradzionów
5:1
Unia Ząbkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
0:0
Zgoda Byczyna
Niwy Brudzowice
6:1
KS Preczów
KP Sarnów
2:1
MKS Poręba
Ostoja Żelisławice
1:5
Przemsza Okradzionów
KS Giebło
1:4
KS Górnik Sosnowiec
Iskra Psary
0:2
KSG Psary
MKS Ujejsce
3:1
Skalniak Kroczyce
Łazowianka II Łazy
0:4
CKS Czeladź
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górnik Sosnowiec
3:1
Łazowianka II Łazy
Przemsza Okradzionów
3:2
Zgoda Byczyna
Ostoja Żelisławice
8:1
KS Giebło
MKS Poręba
2:2
MKS Ujejsce
Skalniak Kroczyce
6:1
Unia Ząbkowice
KS Preczów
3:5
Iskra Psary
KSG Psary
1:4
KP Sarnów
CKS Czeladź
0:3
Niwy Brudzowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
1:1
MKS Poręba
KS Giebło
1:2
Przemsza Okradzionów
Iskra Psary
2:5
CKS Czeladź
Niwy Brudzowice
2:0
KS Górnik Sosnowiec
KP Sarnów
2:1
KS Preczów
Zgoda Byczyna
2:5
Skalniak Kroczyce
Łazowianka II Łazy
3:6
Ostoja Żelisławice
MKS Ujejsce
4:5
KSG Psary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Górnik Sosnowiec
3:1
Iskra Psary
KS Giebło
1:0
Łazowianka II Łazy
CKS Czeladź
2:3
KP Sarnów
Przemsza Okradzionów
0:3
Skalniak Kroczyce
Ostoja Żelisławice
1:0
Niwy Brudzowice
MKS Poręba
0:4
Zgoda Byczyna
KS Preczów
4:1
MKS Ujejsce
KSG Psary
1:0
Unia Ząbkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
3:0
KS Preczów
Iskra Psary
4:1
Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice
12:1
KS Giebło
KP Sarnów
1:1
KS Górnik Sosnowiec
Skalniak Kroczyce
1:1
MKS Poręba
Łazowianka II Łazy
0:4
Przemsza Okradzionów
Zgoda Byczyna
1:3
KSG Psary
MKS Ujejsce
- : -
CKS Czeladź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości