Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Łazowianka II Łazy
Pauza
Gmina II Psary
1:6
Górnik II Wojkowice
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:1
Promień Strzemieszyce Małe
Czarni Sosnowiec
6:0
Jedność Strzyżowice
Płomień Niegowoniczki
1:2
UKS Sławków
Strażak Nowa Wieś
- : -
JSP Warta Zawiercie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
JSP Warta Zawiercie
Jedność Strzyżowice
4:2
Strażak Nowa Wieś
Promień Strzemieszyce Małe
3:1
Płomień Niegowoniczki
Górnik II Wojkowice
1:2
Czarni Sosnowiec
Łazowianka II Łazy
1:1
Zew Kazimierz Sosnowiec
UKS Sławków
2:1
Gmina II Psary
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Kazimierz Sosnowiec
Pauza
Płomień Niegowoniczki
2:1
Łazowianka II Łazy
Strażak Nowa Wieś
0:4
Górnik II Wojkowice
JSP Warta Zawiercie
2:4
Jedność Strzyżowice
Czarni Sosnowiec
4:0
UKS Sławków
Gmina II Psary
1:2
Promień Strzemieszyce Małe
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jedność Strzyżowice
Promień Strzemieszyce Małe
0:1
Czarni Sosnowiec
Górnik II Wojkowice
4:1
JSP Warta Zawiercie
Łazowianka II Łazy
3:6
Gmina II Psary
Zew Kazimierz Sosnowiec
7:0
Płomień Niegowoniczki
UKS Sławków
1:0
Strażak Nowa Wieś
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Niegowoniczki
Pauza
Jedność Strzyżowice
4:1
Górnik II Wojkowice
Gmina II Psary
0:6
Zew Kazimierz Sosnowiec
Strażak Nowa Wieś
1:9
Promień Strzemieszyce Małe
JSP Warta Zawiercie
3:4
UKS Sławków
Czarni Sosnowiec
12:0
Łazowianka II Łazy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Górnik II Wojkowice
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:1
Czarni Sosnowiec
Płomień Niegowoniczki
1:4
Gmina II Psary
Promień Strzemieszyce Małe
8:0
JSP Warta Zawiercie
Łazowianka II Łazy
4:0
Strażak Nowa Wieś
UKS Sławków
1:2
Jedność Strzyżowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gmina II Psary
Pauza
Górnik II Wojkowice
3:5
UKS Sławków
Jedność Strzyżowice
2:1
Promień Strzemieszyce Małe
Strażak Nowa Wieś
1:5
Zew Kazimierz Sosnowiec
Czarni Sosnowiec
5:0
Płomień Niegowoniczki
JSP Warta Zawiercie
1:5
Łazowianka II Łazy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Sławków
Promień Strzemieszyce Małe
4:4
Górnik II Wojkowice
Płomień Niegowoniczki
3:0*
Strażak Nowa Wieś
Łazowianka II Łazy
1:1
Jedność Strzyżowice
Zew Kazimierz Sosnowiec
11:0
JSP Warta Zawiercie
Gmina II Psary
1:6
Czarni Sosnowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
Pauza
Jedność Strzyżowice
4:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
UKS Sławków
1:3
Promień Strzemieszyce Małe
Strażak Nowa Wieś
2:2
Gmina II Psary
Górnik II Wojkowice
5:0
Łazowianka II Łazy
JSP Warta Zawiercie
1:4
Płomień Niegowoniczki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Promień Strzemieszyce Małe
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:1
Górnik II Wojkowice
Łazowianka II Łazy
0:2
UKS Sławków
Gmina II Psary
2:0
JSP Warta Zawiercie
Czarni Sosnowiec
6:0
Strażak Nowa Wieś
Płomień Niegowoniczki
0:3
Jedność Strzyżowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Nowa Wieś
Pauza
Jedność Strzyżowice
5:0
Gmina II Psary
UKS Sławków
0:1
Zew Kazimierz Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
4:2
Łazowianka II Łazy
Górnik II Wojkowice
5:1
Płomień Niegowoniczki
JSP Warta Zawiercie
1:13
Czarni Sosnowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Łazowianka II Łazy
Promień Strzemieszyce Małe
- : -
Zew Kazimierz Sosnowiec
Jedność Strzyżowice
- : -
Czarni Sosnowiec
Górnik II Wojkowice
- : -
Gmina II Psary
JSP Warta Zawiercie
- : -
Strażak Nowa Wieś
UKS Sławków
- : -
Płomień Niegowoniczki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości