Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
2:5
Gmina II Psary
Strażak Nowa Wieś
5:3
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
JSP Warta Zawiercie
2:2
Jedność Strzyżowice
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:1
Sarmacja II Będzin
Płomień Niegowoniczki
0:10
Zagłębiak Tucznawa
UKS Sławków
1:1
Promień Strzemieszyce Małe
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
1:3
Promień Strzemieszyce Małe
Zagłębiak Tucznawa
6:0
UKS Sławków
Sarmacja II Będzin
1:2
Strażak Nowa Wieś
JSP Warta Zawiercie
0:6
Zew Kazimierz Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
7:2
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Gmina II Psary
3:2
Płomień Niegowoniczki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
2:1
Sarmacja II Będzin
Zagłębiak Tucznawa
2:1
Promień Strzemieszyce Małe
Strażak Nowa Wieś
5:0
JSP Warta Zawiercie
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:1
Jedność Strzyżowice
UKS Sławków
5:2
Gmina II Psary
Płomień Niegowoniczki
0:7
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
2:4
Zagłębiak Tucznawa
Sarmacja II Będzin
5:1
Płomień Niegowoniczki
JSP Warta Zawiercie
0:3*
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:1
Strażak Nowa Wieś
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
4:0
UKS Sławków
Gmina II Psary
2:2
Promień Strzemieszyce Małe
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
4:1
Gmina II Psary
Mydlice Dąbrowa Górnicza
3:3
Zew Kazimierz Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
7:3
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Strażak Nowa Wieś
4:0
Jedność Strzyżowice
UKS Sławków
0:4
Sarmacja II Będzin
Płomień Niegowoniczki
2:4
JSP Warta Zawiercie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
9:2
Gmina II Psary
Strażak Nowa Wieś
2:5
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Sarmacja II Będzin
2:0
Promień Strzemieszyce Małe
JSP Warta Zawiercie
3:2
UKS Sławków
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:1
Płomień Niegowoniczki
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
4:2
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
2:3
Jedność Strzyżowice
Zagłębiak Tucznawa
3:0
Sarmacja II Będzin
Promień Strzemieszyce Małe
3:0*
JSP Warta Zawiercie
Gmina II Psary
2:4
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
UKS Sławków
0:3
Zew Kazimierz Sosnowiec
Płomień Niegowoniczki
0:3*
Strażak Nowa Wieś
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
0:1
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Mydlice Dąbrowa Górnicza
15:1
Płomień Niegowoniczki
Strażak Nowa Wieś
2:0
UKS Sławków
Sarmacja II Będzin
6:0
Gmina II Psary
JSP Warta Zawiercie
0:11
Zagłębiak Tucznawa
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:2
Promień Strzemieszyce Małe
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:2
Sarmacja II Będzin
Promień Strzemieszyce Małe
2:0
Strażak Nowa Wieś
Zagłębiak Tucznawa
9:1
Zew Kazimierz Sosnowiec
Gmina II Psary
3:0*
JSP Warta Zawiercie
UKS Sławków
0:5
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Płomień Niegowoniczki
0:6
Jedność Strzyżowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Nowa Wieś
0:3
Zagłębiak Tucznawa
Jedność Strzyżowice
2:2
Sarmacja II Będzin
Mydlice Dąbrowa Górnicza
3:2
Promień Strzemieszyce Małe
JSP Warta Zawiercie
0:8
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Zew Kazimierz Sosnowiec
3:0*
Gmina II Psary
Płomień Niegowoniczki
4:7
UKS Sławków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
3:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
0:1
Płomień Niegowoniczki
Zagłębiak Tucznawa
4:2
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Gmina II Psary
1:3
Strażak Nowa Wieś
UKS Sławków
1:5
Jedność Strzyżowice
Sarmacja II Będzin
2:0
JSP Warta Zawiercie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
0:2
JSP Warta Zawiercie
Zagłębiak Tucznawa
4:0
Płomień Niegowoniczki
Promień Strzemieszyce Małe
5:0
UKS Sławków
Sarmacja II Będzin
2:2
Zew Kazimierz Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
3:0
Strażak Nowa Wieś
Gmina II Psary
0:6
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
3:3
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Promień Strzemieszyce Małe
0:5
Jedność Strzyżowice
Strażak Nowa Wieś
1:3
Sarmacja II Będzin
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:0
JSP Warta Zawiercie
UKS Sławków
0:2
Zagłębiak Tucznawa
Płomień Niegowoniczki
7:0
Gmina II Psary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
3:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
Promień Strzemieszyce Małe
2:10
Zagłębiak Tucznawa
Sarmacja II Będzin
1:1
Mydlice Dąbrowa Górnicza
JSP Warta Zawiercie
5:8
Strażak Nowa Wieś
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
6:0
Płomień Niegowoniczki
Gmina II Psary
0:6
UKS Sławków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
4:0
JSP Warta Zawiercie
Zagłębiak Tucznawa
11:1
Jedność Strzyżowice
Promień Strzemieszyce Małe
3:0*
Gmina II Psary
Strażak Nowa Wieś
1:3
Zew Kazimierz Sosnowiec
UKS Sławków
1:3
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Płomień Niegowoniczki
1:6
Sarmacja II Będzin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
4:0
Strażak Nowa Wieś
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
6:0
Promień Strzemieszyce Małe
Zew Kazimierz Sosnowiec
2:1
Mydlice Dąbrowa Górnicza
JSP Warta Zawiercie
7:3
Płomień Niegowoniczki
Sarmacja II Będzin
7:1
UKS Sławków
Gmina II Psary
0:3*
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
2:1
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Promień Strzemieszyce Małe
3:3
Sarmacja II Będzin
Mydlice Dąbrowa Górnicza
3:0
Strażak Nowa Wieś
Gmina II Psary
0:3*
Jedność Strzyżowice
UKS Sławków
8:0
JSP Warta Zawiercie
Płomień Niegowoniczki
1:3
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
5:1
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Strażak Nowa Wieś
1:1
Płomień Niegowoniczki
Sarmacja II Będzin
4:1
Zagłębiak Tucznawa
JSP Warta Zawiercie
1:5
Promień Strzemieszyce Małe
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:0
UKS Sławków
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
3:0*
Gmina II Psary
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
0:3
Jedność Strzyżowice
Promień Strzemieszyce Małe
0:6
Zew Kazimierz Sosnowiec
Zagłębiak Tucznawa
8:0
JSP Warta Zawiercie
Gmina II Psary
0:3*
Sarmacja II Będzin
UKS Sławków
7:2
Strażak Nowa Wieś
Płomień Niegowoniczki
2:1
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
1:2
UKS Sławków
Jedność Strzyżowice
8:2
Płomień Niegowoniczki
Strażak Nowa Wieś
3:2
Promień Strzemieszyce Małe
Sarmacja II Będzin
4:3
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
JSP Warta Zawiercie
3:0*
Gmina II Psary
Zew Kazimierz Sosnowiec
0:0
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
3:0*
Strażak Nowa Wieś
Promień Strzemieszyce Małe
3:2
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Sarmacja II Będzin
2:0
Jedność Strzyżowice
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
3:0*
JSP Warta Zawiercie
Gmina II Psary
0:3*
Zew Kazimierz Sosnowiec
UKS Sławków
4:0
Płomień Niegowoniczki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Strzyżowice
2:1
UKS Sławków
Mydlice Dąbrowa Górnicza
2:4
Zagłębiak Tucznawa
Strażak Nowa Wieś
3:0*
Gmina II Psary
JSP Warta Zawiercie
0:3*
Sarmacja II Będzin
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:2
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Płomień Niegowoniczki
2:0
Promień Strzemieszyce Małe
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości