Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Włodowice
4:3
KS Giebło
KS Góra Siewierska
4:2
Zagłębiak Tucznawa
MKS Ujejsce
2:3
KS Wysoka
KS Preczów
2:1
Łazowianka II Łazy
Szczakowianka II Jaworzno
6:0
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
1:1
KS Strażak Nowa Wieś
Tęcza II Błedów
0:9
Iskra Psary
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
3:3
Olimpia Włodowice
Łazowianka II Łazy
2:2
Szczakowianka II Jaworzno
KS Wysoka
1:0
KS Preczów
KS Giebło
2:1
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Zagłębiak Tucznawa
3:4
KS Strażak Nowa Wieś
Iskra Psary
3:2
MKS Ujejsce
KS Góra Siewierska
8:0
Tęcza II Błedów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Włodowice
1:0
Łazowianka II Łazy
MKS Ujejsce
4:1
KS Góra Siewierska
KS Preczów
1:1
Iskra Psary
Tęcza II Błedów
0:5
Zagłębiak Tucznawa
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
1:0
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KS Strażak Nowa Wieś
0:1
KS Giebło
Szczakowianka II Jaworzno
8:0
KS Wysoka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
0:2
Olimpia Włodowice
Iskra Psary
4:1
Szczakowianka II Jaworzno
KS Góra Siewierska
1:1
KS Preczów
Zagłębiak Tucznawa
0:0
KS Giebło
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
3:3
KS Strażak Nowa Wieś
Łazowianka II Łazy
3:2
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Tęcza II Błedów
0:4
MKS Ujejsce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Ujejsce
1:0
Zagłębiak Tucznawa
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
3:2
KS Wysoka
KS Giebło
2:1
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Olimpia Włodowice
0:1
Iskra Psary
KS Preczów
5:1
Tęcza II Błedów
KS Strażak Nowa Wieś
2:3
Łazowianka II Łazy
Szczakowianka II Jaworzno
5:2
KS Góra Siewierska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
2:2
KS Strażak Nowa Wieś
Zagłębiak Tucznawa
2:1
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Iskra Psary
6:0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
KS Góra Siewierska
2:2
Olimpia Włodowice
MKS Ujejsce
1:2
KS Preczów
Łazowianka II Łazy
2:1
KS Giebło
Tęcza II Błedów
1:7
Szczakowianka II Jaworzno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
4:2
Łazowianka II Łazy
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
5:3
KS Góra Siewierska
KS Giebło
3:0
KS Wysoka
Olimpia Włodowice
6:1
Tęcza II Błedów
KS Preczów
6:4
Zagłębiak Tucznawa
KS Strażak Nowa Wieś
1:3
Iskra Psary
Szczakowianka II Jaworzno
1:2
MKS Ujejsce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
2:2
Łazowianka II Łazy
KS Wysoka
3:3
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Iskra Psary
4:3
KS Giebło
KS Góra Siewierska
3:1
KS Strażak Nowa Wieś
MKS Ujejsce
3:1
Olimpia Włodowice
KS Preczów
1:2
Szczakowianka II Jaworzno
Tęcza II Błedów
1:2
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:3
Iskra Psary
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
2:10
MKS Ujejsce
KS Giebło
2:0
KS Góra Siewierska
Olimpia Włodowice
1:3
KS Preczów
KS Strażak Nowa Wieś
3:1
Tęcza II Błedów
Szczakowianka II Jaworzno
0:4
Zagłębiak Tucznawa
Łazowianka II Łazy
2:2
KS Wysoka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Psary
5:0
Łazowianka II Łazy
Zagłębiak Tucznawa
3:0
KS Wysoka
KS Góra Siewierska
4:1
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
MKS Ujejsce
4:1
KS Strażak Nowa Wieś
KS Preczów
5:0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Szczakowianka II Jaworzno
1:4
Olimpia Włodowice
Tęcza II Błedów
1:7
KS Giebło
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
2:2
Iskra Psary
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
12:1
Tęcza II Błedów
Łazowianka II Łazy
5:2
KS Góra Siewierska
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
3:6
Szczakowianka II Jaworzno
KS Giebło
0:0
MKS Ujejsce
Olimpia Włodowice
1:1
Zagłębiak Tucznawa
KS Strażak Nowa Wieś
2:5
KS Preczów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
0:2
Iskra Psary
Olimpia Włodowice
1:2
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
KS Góra Siewierska
3:1
KS Wysoka
MKS Ujejsce
0:1
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KS Preczów
3:0
KS Giebło
Szczakowianka II Jaworzno
2:1
KS Strażak Nowa Wieś
Tęcza II Błedów
0:5
Łazowianka II Łazy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Psary
2:0
KS Góra Siewierska
KS Strażak Nowa Wieś
5:1
Olimpia Włodowice
Łazowianka II Łazy
0:2
MKS Ujejsce
KS Giebło
4:2
Szczakowianka II Jaworzno
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
3:2
KS Preczów
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
- : -
Zagłębiak Tucznawa
KS Wysoka
4:1
Tęcza II Błedów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
1:2
MKS Ujejsce
KS Giebło
4:1
Olimpia Włodowice
Zagłębiak Tucznawa
5:0
KS Góra Siewierska
Iskra Psary
4:0
Tęcza II Błedów
KS Strażak Nowa Wieś
3:1
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Łazowianka II Łazy
1:0
KS Preczów
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
3:0
Szczakowianka II Jaworzno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
4:5
KS Giebło
KS Strażak Nowa Wieś
1:1
Zagłębiak Tucznawa
Olimpia Włodowice
1:1
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
MKS Ujejsce
0:1
Iskra Psary
KS Preczów
4:0
KS Wysoka
Szczakowianka II Jaworzno
0:3
Łazowianka II Łazy
Tęcza II Błedów
1:1
KS Góra Siewierska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Siewierska
0:1
MKS Ujejsce
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
2:1
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
KS Wysoka
3:0
Szczakowianka II Jaworzno
KS Giebło
3:1
KS Strażak Nowa Wieś
Zagłębiak Tucznawa
1:0
Tęcza II Błedów
Iskra Psary
1:2
KS Preczów
Łazowianka II Łazy
3:1
Olimpia Włodowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Preczów
6:0
KS Góra Siewierska
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
3:1
Łazowianka II Łazy
KS Giebło
1:0
Zagłębiak Tucznawa
Olimpia Włodowice
3:1
KS Wysoka
MKS Ujejsce
4:0
Tęcza II Błedów
KS Strażak Nowa Wieś
2:5
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Szczakowianka II Jaworzno
0:3
Iskra Psary
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
1:4
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
4:3
KS Giebło
Zagłębiak Tucznawa
0:2
MKS Ujejsce
Iskra Psary
5:0
Olimpia Włodowice
KS Góra Siewierska
3:0
Szczakowianka II Jaworzno
Łazowianka II Łazy
1:1
KS Strażak Nowa Wieś
Tęcza II Błedów
0:4
KS Preczów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
3:2
Iskra Psary
KS Giebło
1:3
Łazowianka II Łazy
Olimpia Włodowice
5:3
KS Góra Siewierska
KS Preczów
0:0
MKS Ujejsce
KS Strażak Nowa Wieś
3:0
KS Wysoka
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
4:4
Zagłębiak Tucznawa
Szczakowianka II Jaworzno
0:3
Tęcza II Błedów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
2:2
KS Giebło
Zagłębiak Tucznawa
5:5
KS Preczów
Iskra Psary
6:0
KS Strażak Nowa Wieś
KS Góra Siewierska
3:2
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
MKS Ujejsce
3:0
Szczakowianka II Jaworzno
Łazowianka II Łazy
0:2
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Tęcza II Błedów
0:5
Olimpia Włodowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka
2:0
Łazowianka II Łazy
KS Góra Siewierska
0:3
KS Giebło
KS Preczów
- : -
Olimpia Włodowice
Zagłębiak Tucznawa
3:0
Szczakowianka II Jaworzno
Iskra Psary
3:2
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
MKS Ujejsce
2:0
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Tęcza II Błedów
0:3
KS Strażak Nowa Wieś
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
6:1
KS Wysoka
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
8:2
Tęcza II Błedów
KS Giebło
0:1
Iskra Psary
Olimpia Włodowice
0:5
MKS Ujejsce
KS Strażak Nowa Wieś
1:1
KS Góra Siewierska
Szczakowianka II Jaworzno
0:3
KS Preczów
Łazowianka II Łazy
1:4
Zagłębiak Tucznawa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Łazowianka II Łazy
2:2
Iskra Psary
KS Wysoka
3:1
Zagłębiak Tucznawa
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
5:0
KS Góra Siewierska
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
0:2
KS Preczów
KS Giebło
- : -
Tęcza II Błedów
Olimpia Włodowice
3:0
Szczakowianka II Jaworzno
KS Strażak Nowa Wieś
- : -
MKS Ujejsce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Tucznawa
- : -
Olimpia Włodowice
Iskra Psary
- : -
KS Wysoka
KS Góra Siewierska
- : -
Łazowianka II Łazy
MKS Ujejsce
- : -
KS Giebło
KS Preczów
- : -
KS Strażak Nowa Wieś
Szczakowianka II Jaworzno
- : -
KS Mydlice Dąbrowa Górnicza
Tęcza II Błedów
- : -
RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości