Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rokitno
0:2
Promień Strzemieszyce Małe
KS Giebło
0:1
CKS Czeladź
Olimpia Włodowice
4:3
Zapora Przeczyce
Przemsza Okradzionów
6:1
Ostoja II Żelisławice
MKS Poręba
3:1
Iskra Psary
KS Góra Siewierska
4:2
Płomień Niegowonice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Niegowonice
5:1
MKS Poręba
Iskra Psary
2:1
Ostoja II Żelisławice
KS Giebło
2:0
Olimpia Włodowice
Promień Strzemieszyce Małe
0:2
KS Góra Siewierska
CKS Czeladź
1:2
Przemsza Okradzionów
Zapora Przeczyce
2:0
Korona Rokitno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rokitno
2:3
KS Giebło
Olimpia Włodowice
0:4
CKS Czeladź
Przemsza Okradzionów
2:1
Iskra Psary
MKS Poręba
3:0
Promień Strzemieszyce Małe
KS Góra Siewierska
0:2
Zapora Przeczyce
Ostoja II Żelisławice
1:5
Płomień Niegowonice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Niegowonice
2:2
Przemsza Okradzionów
KS Giebło
3:3
KS Góra Siewierska
Olimpia Włodowice
1:1
Korona Rokitno
Promień Strzemieszyce Małe
3:1
Ostoja II Żelisławice
CKS Czeladź
4:0
Iskra Psary
Zapora Przeczyce
1:3
MKS Poręba
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rokitno
0:2
CKS Czeladź
Iskra Psary
0:0
Płomień Niegowonice
Przemsza Okradzionów
1:2
Promień Strzemieszyce Małe
MKS Poręba
3:1
KS Giebło
KS Góra Siewierska
8:0
Olimpia Włodowice
Ostoja II Żelisławice
0:1
Zapora Przeczyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
4:1
Ostoja II Żelisławice
Korona Rokitno
0:3
KS Góra Siewierska
Przemsza Okradzionów
6:2
Zapora Przeczyce
Olimpia Włodowice
0:3
MKS Poręba
Promień Strzemieszyce Małe
1:0
Iskra Psary
CKS Czeladź
5:2
Płomień Niegowonice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Niegowonice
3:1
Promień Strzemieszyce Małe
Przemsza Okradzionów
4:0
KS Giebło
Iskra Psary
3:1
Zapora Przeczyce
MKS Poręba
1:0
Korona Rokitno
KS Góra Siewierska
0:4
CKS Czeladź
Ostoja II Żelisławice
3:3
Olimpia Włodowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rokitno
0:4
Ostoja II Żelisławice
KS Giebło
4:1
Iskra Psary
Olimpia Włodowice
0:3
Przemsza Okradzionów
CKS Czeladź
1:0
Promień Strzemieszyce Małe
Zapora Przeczyce
1:5
Płomień Niegowonice
KS Góra Siewierska
2:2
MKS Poręba
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Niegowonice
0:0
KS Giebło
Iskra Psary
1:0
Olimpia Włodowice
Promień Strzemieszyce Małe
6:0
Zapora Przeczyce
Przemsza Okradzionów
5:1
Korona Rokitno
MKS Poręba
2:0
CKS Czeladź
Ostoja II Żelisławice
1:3
KS Góra Siewierska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rokitno
2:1
Iskra Psary
MKS Poręba
6:2
Ostoja II Żelisławice
KS Giebło
1:0
Promień Strzemieszyce Małe
Olimpia Włodowice
3:4
Płomień Niegowonice
CKS Czeladź
4:1
Zapora Przeczyce
KS Góra Siewierska
2:2
Przemsza Okradzionów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Niegowonice
4:0
Korona Rokitno
Przemsza Okradzionów
5:1
MKS Poręba
Zapora Przeczyce
0:1
KS Giebło
Promień Strzemieszyce Małe
0:0
Olimpia Włodowice
CKS Czeladź
5:0
Ostoja II Żelisławice
Iskra Psary
2:3
KS Góra Siewierska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rokitno
4:4
Zapora Przeczyce
Przemsza Okradzionów
4:2
CKS Czeladź
Olimpia Włodowice
3:2
KS Giebło
MKS Poręba
1:1
Płomień Niegowonice
KS Góra Siewierska
3:2
Promień Strzemieszyce Małe
Ostoja II Żelisławice
0:1
Iskra Psary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Niegowonice
3:0
Ostoja II Żelisławice
Promień Strzemieszyce Małe
0:4
MKS Poręba
KS Giebło
4:1
Korona Rokitno
Iskra Psary
0:3
Przemsza Okradzionów
CKS Czeladź
9:2
Olimpia Włodowice
Zapora Przeczyce
1:1
KS Góra Siewierska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemsza Okradzionów
0:1
Płomień Niegowonice
Korona Rokitno
2:2
Olimpia Włodowice
Iskra Psary
2:3
CKS Czeladź
MKS Poręba
6:1
Zapora Przeczyce
KS Góra Siewierska
3:2
KS Giebło
Ostoja II Żelisławice
1:0
Promień Strzemieszyce Małe
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Psary
0:3
MKS Poręba
Promień Strzemieszyce Małe
5:1
Korona Rokitno
CKS Czeladź
4:1
KS Giebło
Zapora Przeczyce
4:2
Olimpia Włodowice
Ostoja II Żelisławice
1:3
Przemsza Okradzionów
Płomień Niegowonice
0:1
KS Góra Siewierska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Promień Strzemieszyce Małe
1:3
Przemsza Okradzionów
KS Giebło
0:4
MKS Poręba
Płomień Niegowonice
0:1
Iskra Psary
Olimpia Włodowice
2:1
KS Góra Siewierska
CKS Czeladź
7:0
Korona Rokitno
Zapora Przeczyce
1:1
Ostoja II Żelisławice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Niegowonice
0:2
CKS Czeladź
Ostoja II Żelisławice
5:0
KS Giebło
Iskra Psary
1:0
Promień Strzemieszyce Małe
MKS Poręba
6:1
Olimpia Włodowice
KS Góra Siewierska
5:3
Korona Rokitno
Zapora Przeczyce
3:5
Przemsza Okradzionów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
0:5
Przemsza Okradzionów
Korona Rokitno
0:5
MKS Poręba
Promień Strzemieszyce Małe
2:3
Płomień Niegowonice
Olimpia Włodowice
2:1
Ostoja II Żelisławice
CKS Czeladź
10:1
KS Góra Siewierska
Zapora Przeczyce
0:2
Iskra Psary
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Niegowonice
4:3
Zapora Przeczyce
Iskra Psary
2:1
KS Giebło
Promień Strzemieszyce Małe
0:2
CKS Czeladź
Przemsza Okradzionów
8:1
Olimpia Włodowice
MKS Poręba
4:1
KS Góra Siewierska
Ostoja II Żelisławice
5:0
Korona Rokitno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Rokitno
1:6
Przemsza Okradzionów
KS Giebło
4:1
Płomień Niegowonice
Olimpia Włodowice
2:4
Iskra Psary
CKS Czeladź
1:0
MKS Poręba
KS Góra Siewierska
1:1
Ostoja II Żelisławice
Zapora Przeczyce
2:6
Promień Strzemieszyce Małe
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Psary
1:0
Korona Rokitno
Promień Strzemieszyce Małe
4:0
KS Giebło
Płomień Niegowonice
9:2
Olimpia Włodowice
Przemsza Okradzionów
14:3
KS Góra Siewierska
Zapora Przeczyce
0:5
CKS Czeladź
Ostoja II Żelisławice
3:5
MKS Poręba
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Giebło
8:1
Zapora Przeczyce
Korona Rokitno
2:2
Płomień Niegowonice
Olimpia Włodowice
2:3
Promień Strzemieszyce Małe
MKS Poręba
2:0
Przemsza Okradzionów
KS Góra Siewierska
1:0
Iskra Psary
Ostoja II Żelisławice
0:10
CKS Czeladź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości