Zmiana na stanowisku trenera CKS Czeladź

Zarząd kubu CKS Czeladź pragnie poinformować, że nowym trenerem I drużyny został Pan Adam Bała. Decyzja ta jest podyktowana chęcią dalszego rozwoju klubu oraz została podjęta w porozumieniu oraz po licznych rozmowach z dotychczasowym sztabem szkoleniowym. 

Okres zimowy przynosi liczne zmiany w wielu klubach piłkarskich. Zazwyczaj dotyczą one transferów zawodników. W przypadku naszego klubu zmiana dotyczy, także obsady trenera I drużyny. Po wielu rozmowach z dotychczasowymi opiekunami - Mariuszem Muszalikiem oraz Robertem Woźniakiem - zarząd podjął decyzję o zatrudnieniu na tym stanowisku Adama Bałę. 

Nowy szkoleniowiec jest doskonale znany w naszym regionie. Jego poprzednim klubem był Górnik Wojkowice, z którym wywalczył awans do ligi okręgowej oraz walczył o kolejny do ligi IV. W przeszłości Adam Bała był także piłkarzem drużyny z Wojkowic, a także takich drużyn jak Sarmacja Będzin, Szombierki Bytom, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Radomiak Radom, Zagłębie Sosnowiec czy GKS Katowice, w którym rozegrał 185 spotkań w ekstraklasie zdobywając 13 bramek.

Zmiana na stanowisku trenera nie oznacza zakończenia współpracy z dotychczasowymi opiekunami I drużyny. Zarówno Mariusz Muszalik jak i Robert Woźniak zostają w naszym klubie i będą pomagać realizować nasze cele poprzez grę na boisku oraz wspierając nowego szkoleniowca swoim doświadczeniem.

Adamowi Bale życzymy powodzenia w walce o ligowe punkty oraz witamy w naszej rodzinie! 

1924!