Zapraszamy na Memoriał Stanisława Hachorka

9 i 10 marca 2019 r., w Hali MOSiR w Czeladzi odbędzie się I Memoriał Stanisława Hachorka.                          Podczas dwudniowych zmagań na parkiecie będziemy mogli zobaczyć drużyny z różnych części naszego kraju. Serdecznie zapraszamy do przybycia i wsparcia dopingiem młodych adeptów futbolu! 

I Memoriał Stanisława Hachorka będzie kolejnym turniejem młodzieżowym organizowanym przez nasz klub. Wezmą w nim udział drużyny z wielu miast, nie tylko z województwa śląskiego. Na parkiecie Hali MOSiR zmagania rozpoczną się w sobotę i zobaczymy pojedynki zawodników w rocznikach 2012 oraz 2013. Dzień później swoje mecze rozegrają drużyny w roczniku 2010, 2011 i 2012.

Już od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się nad upamiętnieniem, wybitnego zawodnika, mieszkańca naszego miasta i wychowanka CKS Czeladź oraz Reprezentanta Polski - Stanisława Hachorka. Pomysł w ten sposób zostaje właśnie realizowany. Wydaję mi się, że nie ma lepszej możliwości na jego upamiętnienie jak turniej młodzieżowy, w którym wystąpią kolejne pokolenia wychowanków CKS Czeladź - podkreśla Mariusz Zimoch, Prezes CKS Czeladź. 

Weekendowy turniej ma być początkiem pewnej tradycji, bowiem Memoriał Stanisława Hachorka na stałe, będzie gościł w kalendarzu imprez organizowanych przez nasz klub.

Liczymy, że z każdym kolejnym rokiem turniej będzie coraz bardziej prestiżowy i stojący na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. Ale najważniejsze, że poprzez zorganizowanie Memoriału Stanisława Hachorka, pamięć o tym utalentowanym sławnym zawodniku będzie pielęgnowana, a dzień tego wydarzenia to przypomnienie o tym sportowcu i jego osiągnięciach. To piękne, że możemy się poszczycić m.in takimi ikonami, które były kiedyś zawodnikami naszego CKS-u i pokazuje jak zasłużonym z wielkimi tradycjami jest nasz klub - dodaje Mariusz Zimoch.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszego miasta do przybycia 9 i 10 marca do Hali MOSiR. Organizator gwarantuje moc atrakcji sportowych oraz doskonałą zabawę w rodzinnej atmosferze. 

1924!