Wreszcie wraca liga!

W najbliższą sobotę, 14 marca 2020 roku, wszystkie kluby sosnowieckiej Patrick Klasy A wrócą do walki o ligowe punkty. Nasz CKS Czeladź w pierwszej kolejce rundy wiosennej podejmie drużynę MKS Poręba. Mecz odbędzie się w Czeladzi na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Okres przygotowawczy do rundy rewanżowej minął bardzo szybko. Podczas jego trwania nasza drużyna rozegrała pięć meczów kontrolnych, z których wygrała cztery a raz schodziła z boiska jako pokonana. W najbliższa sobotę rozpoczniemy zmagania ligowe. W pierwszej kolejce podejmować będziemy drużynę MKS Poręba. 

Nasz najbliższy rywal zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli. Zgromadził do tej pory 23 punty. W poprzedniej rundzie na boisku rywala zdobyliśmy 1 punkt remisując 1:1. 

Nasz CKS Czeladź zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 26 punktów. 


UWAGA! 
Decyzją sztabu szkoleniowego spotkanie CKS CZELADŹ - MKS PORĘBA odbędzie się w Czeladzi na boisku ze sztuczną nawierzchnią!


Początek meczu zaplanowano na godzinę 15:00.

Zapraszamy na mecz wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny!    

1924!