Witold Medaj powołany do Ekstraligi Talentów!

W dniu wczorajszym do naszego klubu dotarło zaproszenie ze strony Zagłębia Sosnowiec dla naszego zawodnika Witolda Medaja na turniej Ekstraligi Talentów! To wielkie wyróżnienie dla naszego wychowanka z rocznika 2013.

Witold Medaj jest wychowankiem naszego klubu i podopiecznym Trenera Koordynatora naszej szkółki Bartłomieja Borówki. Nasz zawodnik mimo tego, że jest urodzony w 2013 roku występuje w drużynie żaków ze starszymi od siebie o 2 lata zawodnikami. 

Powołanie na Ekstraligę Talentów otrzymali najlepsi zawodnicy w naszym regionie. Jest ono także wynikiem bardzo dobrej pracy szkoleniowej jaka ma miejsce w naszej szkółce piłkarskiej, w której trenuje obecnie ponad 180 dzieci w rocznikach od 2015 w górę. Jako klub bardzo cieszymy się, że umiejętności piłkarskie Witka zostały zauważone i docenione własnie poprzez to powołanie. 

 

1924!