W sobotę zagramy z Ostoją Żelisławice

W najbliższa sobotę CKS Czeladź rozegra ostatnie spotkanie ligowe przed własną publicznością w rundzie jesiennej. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zajmująca 2 miejsce w tabeli Ostoja Żelisławice. 

Początek spotkania z drużyną z Żelisławic zaplanowany jest na godzinę 14:00. Nasz najbliższy rywal jest w tym sezonie jednym z kandydatów do awansu i plasuje się obecnie w ligowej tabeli na 2 miejscu. Nasza drużyna zajmuję obecnie 4 miejsce i traci do Ostoi 5 punktów. Dlatego też najbliższe spotkanie jest bardzo ważne dla obu drużyn. Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco bowiem przyjezdni na pewno nie oddadzą łatwo punktów. 

W dotychczasowych 13 spotkaniach Ostoja zgromadziła 29 punktów, wygrywając 9 razy, 2 razy remisując i doznając 2 porażek. 

CKS Czeladź w 13 meczach wywalczył 24 punkty, wygrywając 7 meczów, 3 remisując i 3 razy przegrywając. 

Zapraszamy wszystkich sympatyków na stadion, bowiem najbliższe spotkanie, ze względu na zaplanowany remont obiektu, jest ostatnim przed modernizacją.   

 

1924!