W sobotę z Sarnowem

Już w najbliższą sobotę, 10 listopada, CKS Czeladź rozegra ostatnie spotkanie przed własną publicznością w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 Patrick Klasy A. Rywalem naszej drużyny będzie wicelider z Sarnowa.

Punktualnie o godzinie 13:00 na stadionie im. Józefa Pawełczyka usłyszymy pierwszy gwizdek spotkania, w którym podopieczni trenera Mariusza Muszalika zmierzą się z zajmującą drugie miejsce w ligowej tabeli drużyną z Sarnowa. 

Nasz sobotni przeciwnik zgromadził do tej pory w 13 spotkaniach 31 punktów notując 10 zwycięstw, 1 remis oraz 2 porażki. Sobotni rywale wyprzedzają CKS Czeladź o 1 punkt dlatego korzystny wynik tego spotkania pozwoli wskoczyć naszym zawodnikom na pozycję wicelidera ligi. 

Zapraszamy na mecz wszystkich kibiców i sympatyków CKS Czeladź! 

1924!