W sobotę ostatni sparing przed ligą

W najbliższą sobotę, 7 marca, CKS Czeladź rozegra swój piąty i zarazem ostatni sparing w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną sezonu 2019/2020. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna MKS Iskra Pszczyna.

W okresie przygotowawczym nasi seniorzy rozegrają pięć gier kontrolnych, które mają optymalnie przygotować zawodników do walki o ligowe punkty w rundzie rewanżowej obecnego sezonu. Przed tygodniem, w ramach czwartego meczu sparingowego, przeciwnikiem podopiecznych Adama Bały, była grająca w sosnowieckiej klasie B Jedność Strzyżowice. Nasz zespół okazał się lepszy wygrywając 9:1. Było to czwarte zwycięstwo z rzędu.

Nasz najbliższy rywal zajmuje obecnie pierwsze miejsce  tabeli bielsko-tyskiej ligi okręgowej. Trenerem drużyny Iskry jest bardzo dobrze znany w Czeladzi, były trener naszej drużyny, Janusz Iłczyk.

Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Początek meczu zaplanowano na godzinę 10:00.

Zapraszamy kibiców oraz sympatyków naszej drużyny na trybuny!1924!