W sobotę mecz z Preczowem

W najbliższą sobotę 14 września o godzinie 16:00 CKS Czeladź rozegra kolejny mecz ligowy przed własną publicznością. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie KS Preczów. 

Podopieczni Trenerów Muszalika i Woźniaka będą przystępowali do tego spotkania z perspektywą dwóch wygranych z rzędu. Nasz sobotni przeciwnik w ostatnim spotkaniu przegrał z drużyną SKS Łagisza.

Sobotni pojedynek będzie ważnym spotkaniem z perspektywy układu w tabeli. CKS zajmuje obecnie szóste miejsce z dorobkiem 7 punktów, natomiast przyjezdni z Preczowa z 9 punktami na koncie plasują się na pozycji czwartej. Wygrana w tym spotkaniu pozwoli na przeskoczenie w tabeli naszych rywali oraz może pozwolić na zbliżenie się do ekip zajmujących obecnie czołowe miejsca w lidze. 

Zachęcamy wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny do licznego przybycia na stadion im. Józefa Pawełczyka oraz wsparcie naszych zawodników gorącym dopingiem!

1924!