W sobotę mecz z KS Preczów

Już w najbliższą sobotę o godzinie 13.30 swoje kolejne ligowe spotkanie rozegra CKS Czeladź. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie KS Preczów. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie przy ul. Sportowej. 

Drużyna Mariusza Muszalika i Roberta Woźniaka bardzo dobrze spisuje się w rundzie rewanżowej Patrick Klasy A. Wygrała wszystkie dotychczasowe pojedynki strzelając czternaście i tracąc zaledwie jedną bramkę. Dzięki temu CKS Czeladź zrównał się punktami z KP Sarnów oraz zmniejszył dystans do liderujących Niw Brudzowice.

Nasz sobotni przeciwnik KS Preczów zajmuje 8 miejsce w tabeli gromadząc w 20 meczach 27 punktów. Poprzedni pojedynek pomiędzy naszymi drużynami zakończył się zwycięstwem CKS-u 6:0. 

Zapraszamy wszystkich na to spotkanie. Liczymy na kolejne 3 punkty zdobyte przez zawodników oraz na gorący doping i wsparcie ze strony kibiców. 

1924!