VII Edycja KlimaInstal Cup za nami!

Siedem drużyn wzięło udział w kolejnej już, VII edycji KlimaInstal Cup, jaka została rozegrana na płycie głównej stadionu im. Józefa Pawełczyka. Turniej, którego organizatorami byli CKS Czeladź oraz firma Klimainstal Sosnowiec odbył się w ostatnią niedzielę 22 września.  

Turniej KlimaInstal Cup już na stałe wpisał się w harmonogram imprez organizowanych przez nasz klub. Jest to okazja do tego, aby dzięki sportowym emocjom i rywalizacji na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie spędzić czas oraz podziękować naszemu partnerowi firmie Klimainstal Sosnowiec oraz jej właścicielowi Panu Tadeuszowi Zarębskiemu za pomoc dzięki której nasz klub może realizować założone sobie cele.

W ramach siódmej edycji imprezy rywalizowało ze sobą siedem drużyn. W turnieju spotkały się ze sobą : IW PSARY, CCKOMPUTERY, FANATYCZNA CZELADŹ, PIASKI, MISIE POLA KARNEGO, KS UNIA ZAGÓRZE oraz zespół WOJCIECHY  

Drużyny rozegrały tegoroczną edycję w systemie "każdy z każdym", gdzie mecze rozgrywane były na dwóch boiskach równocześnie, po 15 min każde z nich. Duża ilość meczów rozgrywanych w bardzo dobrym tempie spowodowała, że cała impreza przebiegła bardzo sprawnie i dynamicznie.  

Po rozegraniu wszystkich spotkań udało się wyłonić zwycięzców. Organizator zadbał też aby wręczyć statuektki dla najlepszego strzelca turnieju oraz dla najlepszego bramkarza. Nagrody dla drużyn oraz wyróżnienia indywidualne wręczali właściciel firmy Klimainstal Sosnowiec - Pan Tadeusz Zarębski oraz Prezes CKS Czeladź Mariusz Zimoch.

Wyniki końcowe prezentujemy poniżej : 

I miejsce - PIASKI
II miejsce - IW PSARY
III miejsce - MISIE POLA KARNEGO

IV miejsce - WOJCIECHY
V miejsce - KS. UNIA ZAGÓRZE
VI miejsce - FANATYCZNA CZELADŹ
VII Miejsce - CCKOMPUTERY

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodniek drużyny WOJCIECHY - Łukasz Wojcieszak - zdobywca 14 goli 

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Paweł Mysłek - bramkarz drużyny PIASKI.

Jako organizator chcemy bardzo podziękować wszystkim zawodnikom, którzy wystąpili w KlimaInstal Cup VII i już dzisiaj zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez nasz klub. 


 

1924!

Pełna fotorelacja z turnieju ----------> LINK!