Świetny występ wychowanków CKS Czeladź na turnieju we Wrocławiu

Świetny występ wychowanków CKS Czeladź na turnieju we Wrocławiu

Bardzo dobrze poradzili sobie nasi wychowankowie z rocznika 2013, którzy zostali zaproszenia przez Akademię Zagłębia Sosnowiec im. Włodzimierza Mazura na turniej "Zdolny Ślązak" do Wrocławia. 

Powołania na Turniej otrzymało dwoje naszych wychowanków z rocznika 2013 - Witold Medaj oraz Marcel Kryczek. Powołania te są kolejnym wyróżnieniem w ostatnim czasie dla tych zawodników, z czego jako klub jesteśmy niezwykle dumni. Turniej "Zdolny Ślązak" był okazją do tego by po raz kolejny zaprezentować się w drużynie reprezentującej nasz region. 

W całym turnieju drużyna Zagłębia zajęła III miejsce. Witek oraz Marcel byli zawodnikami, którzy zdecydowanie pomogli w osiągnięciu takiego wyniku. Świadczyć o tym mogą nie tylko bramki i dobra gra obu naszych zawodników ale także wyróżnienie indywidualne jakie trafiło do rąk Marcela, który w swoim kolejnym turnieju zgarnął nagrodę dla najlepszego bramkarza! 

Serdecznie gratulujemy rodzicom oraz trenerom naszej szkółki, dzięki którym rozwój naszych zawodników przebiega w tak dobry sposób. Brawo młody CKS! 

Nasi wychowankowie. Marcel Kryczek (Najlepszy Bramkarz turnieju) oraz Witold Medaj.


Drużyna Zagłębia, w składzie z naszymi zawodnikami, zajęła w całym turnieju III miejsce.

1924!
 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości