Plasma Point Polska nowym partnerem CKS Czeladź!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że do grona partnerów CKS Czeladź dołączyła firma Plasma Point Polska z Tychów. Dzięki wparciu będziemy mogli wyposażyć w sprzęt sportowy grupę Skrzatów z rocznika 2013 - 2014. 

Firma Plasma Point Polska jest kolejną, która w ostatnim czasie zdecydowała się wesprzeć nasze grupy młodzieżowe. Jest to niezwykle ważne w perspektywie chęci stałego rozwoju szkolenia w naszym klubie. 

Kilka słów o firmie możemy przeczytać poniżej:

Plasma Point Polska jest renomowanym dostawcą części eksploatacyjnych do procesów spawania, cięcia plazmowego, gazowego, laserowego i zgrzewania oporowego do niemal wszystkich czołowych producentów tego typu urządzeń.

W ofercie znajdziemy zarówno części oryginalne jak i zamienniki wytwarzane przez nas oraz dla nas przez wyspecjalizowanych producentów europejskich. Firma zapewnia kompleksową obsługę klientów w zakresie doboru i dostaw materiałów eksploatacyjnych. Wieloletnie doświadczenie poparte współpracą z producentami systemów do wypalania blach oraz integratorami i użytkownikami linii spawalniczych jest gwarancją profesjonalnej obsługi klienta w zakresie materiałów do utrzymania ciągłości produkcji. Dzięki siatce mobilnych doradców technicznych z łatwością możliwe jest zidentyfikowanie zapotrzebowania bezpośrednio w zakładzie produkcyjnym w oparciu o dokumentację techniczną, numery katalogowe czy też przekazane wzory.

Więcej możemy przeczytać na stronie : http://plasmapoint.pl/

Dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę! 

1924!