Pilna uchwała Zarządu CKS Czeladź

Szanowni Państwo,

Z uwagi na potencjalne zagrożenia dla zdrowia i życia uczestników zajęć w naszym klubie, spowodowane rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 oraz biorąc pod uwagę stanowisko:
* Ministerstwa Sportu o odwołaniu wszystkich imprez sportowych, uchwałą nr 2/20 KdsN z 10.03.2020 roku,
* Komisji do spraw Nagłych Śląskiego Związku Piłki Nożnej przesuwającą o dwa tygodnie rozpoczęcie wszystkich rozgrywek – seniorskich,
* Decyzję Premiera Rządu RP w sprawie zawieszenia zajęć we wszystkich placówkach oświatowych w kraju,
* Decyzję Burmistrza Miasta Czeladź zawieszającą na terenie miasta wszystkich rozgrywek sportowych przy udziale publiczności,
* Decyzję Burmistrza Miasta Czeladź zawieszającą do odwołania zajęcia w hali sportowej MOSIR i na innych obiektach sportowych miasta,


Zarząd Klubu w drodze nadzwyczajnego posiedzenia z dniem 11.03.2020 r. podjął stosowną uchwałę i zawiesza do odwołania wszystkie zajęcia i imprezy sportowe organizowane przez CKS Czeladź.

➡️Zdrowie jest najważniejsze, dbajmy o siebie, pamiętajmy o higienie, wypoczywajmy. Niech szybko mija ta sytuacja i widzimy się wkrótce wszyscy!

⚽️Trenerzy rozpiszą zajęcia indywidualne, aby każdy mógł ruszać się i trenować. Jak najmniej stracić w tym wyjątkowo trudnym okresie.

My, jako Zarząd CKS Czeladź, na bieżąco będziemy informować o sytuacji. W klubie będą działały osoby ze ścisłego grona zarządu. Jesteśmy również pod telefonami, służymy pomocą.

1924!