Mariusz Muszalik zasilił CKS Czeladź

Dziś już oficjalnie można poinformować wszystkich, Mariusz Muszalik wzmacnia CKS Czeladź.

Mariusz Muszalik zawodnik występujący na pozycji pomocnika.

Swoją karierę zaczął w klubie Górnik MK Katowice, skąd w 1994 roku przeszedł do GKS-u Katowice. W klubie tym grał aż 10 lat. W I lidze zadebiutował 28 lipca 1996 roku w meczu z Rakowem Częstochowa. W barwach GKS-u w ekstraklasie zagrał 156 meczów i zdobył 10 bramek. W 2004 roku przeszedł do Odry Wodzisław. W jej barwach zagrał 76 meczów i strzelił 1 gola. Od czerwca 2007 do czerwca 2008 był zawodnikiem Groclin Grodzisk Wielkopolski. Następnie został piłkarzem Piasta Gliwice. Od lipca 2011 roku reprezentował klub Olimpia Elbląg. 27 stycznia 2012 roku podpisał półroczny kontrakt z Ruchem Radzionków.  Zaliczył 5 występów w młodzieżowej Reprezentacji Polski do lat 21, rozegrał mecze w europejskich pucharach z GKS Katowice. Od sezonu 2012/2013 do czerwca 2018 r, był zawodnikiem ROW Rybnik i wieloletnim kapitanem tej drużyny. Od 30 sierpnia 2018r, jest zawodnikiem CKS Czeladź.

Od kilkunastu dni głośno było w regionie i mówiło się, że Mariusz Muszalik może zasilić nasz Klub i to stało się faktem. Nie było to jednak takie proste, ale wszystko szczęśliwie się poukładało. Mariusz jest naszym zawodnikiem i jest to duże wsparcie dla drużyny i klubu, oczywiście liczymy na to, że cały zespół skorzysta z doświadczenia Mariusza i wspólnie stworzymy fajny kolektyw i będziemy grali na wysokim poziomie. Gramy niestety w A klasie, dlatego naszym najwierniejszym sympatykom i kibicom chcemy dać i pokazać troszkę dobrej piłki, z takim doświadczonym zawodnikiem liga będzie na pewno atrakcyjniejsza i ciekawsza. Cieszymy się, że Mariusz jest w naszym klubie, klubie z tradycjami.      Dziękujemy wszystkim naszym przyjaciołom i partnerom za pomoc przy tym transferze. Dzięki Wam Mariusz Muszalik wzmocni zespół. Wspólnie można wiele  - powiedział Mariusz Zimoch.

    Witamy Mariusza na naszym "pokładzie" życzymy dużo zdrowia i liczymy na pomoc oraz dobre występy. Powodzenia.

1924 !