Juniorzy CKS Czeladź awansowali do III Ligi!

Wygrywając z Wartą Zawiercie 3:1, Juniorzy CKS Czeladź zapewnili sobie awans do III Ligi Wojewódzkiej! To doskonała wiadomość dla całego klubu, bowiem pokazuje, że kierunek szkolenia i stawiania na wychowanków, obrany przez nas w ostatnich latach zaczyna przynosić wymierne rezultaty.

Podopieczni Trenerów Daniela Płatka oraz Gustawa Cyankiewicza notują drugi awans w ciągu roku. Jeszcze pamiętamy jak świętowali awans w roczniku trampkarza a już teraz, w nowym sezonie startując w roczniku wyżej, mogą znów cieszyć się z sukcesu sportowego zapewniając sobie grę w III Lidze Wojewódzkiej na kolejkę przed końcem rozgrywek! 

Warto podkreślić, że od tego sezonu zawodnicy naszych Juniorów są także zapraszani na treningi pierwszej drużyny CKS. Kilku z nich miało już też okazję znaleźć się w kadrze seniorów na mecze ligowe a nawet debiutować w rozgrywkach Patrick klasy A. Pokazuje to jak zdolną mamy młodzież, jak dobrą pracę wykonują trenerzy naszych grup młodzieżowych oraz, że decyzja o wprowadzaniu młodych zawodników do drużyny seniorskiej jaka została podjęta przez zarząd klubu w ostatnich latach przynosi już bardzo dobre rezultaty i jest bardzo dobrym prognostykiem na kolejne lata.

Gratulujemy trenerom oraz zawodnikom awansu i życzymy kolejnych sukcesów! Brawo młody CKS! 

1924!