Jedziemy na Finały Pucharu Tymbarka!

Drużyna U-8 CKS Czeladź zagra w przyszłym roku w finałach Pucharu Tymbarka na stadionie śląskim w Chorzowie! Podopieczni Bartłomieja Borówki wywalczyli awans zajmując 1 miejsce w poniedziałkowych eliminacjach.

Nasza grupa młodzieżowa z rocznika U-8 odniosła komplet zwycięstw i straciła tylko jedną bramkę w całych eliminacjach do finału turnieju o Puchar Tymbarka "Z podwórka na stadion", który zostanie rozegrany w kwietniu 2020 roku na legendarnym stadionie śląskim w Chorzowie. 

Warto zaznaczyć, że w turnieju kwalifikacyjnym wystawiliśmy 2 zespoły złożone z zawodników z roczników 2012/13. System turnieju to gra każdy z każdym. Nasze drużyny zajęły kolejno 1 i 3 miejsce. Drużyna, która zakwalifikowała się do rozgrywek finałowych miała w swoich szeregach zawodników młodszych rocznikowo co jest warte dodatkowego podkreślenia. 

Gratulacje dla zawodników, trenerów oraz wspierających dopingiem rodziców naszych wychowanków! Brawo młody CKS! 

Warto podkreślić że tegoroczny awans do finałów jest drugim z rzędu dla naszego klubu. Tak w finałach prezentowaliśmy się rok temu: 

1924!