II Noworoczny Turniej Piłkarski 02.02.2019r

   2 lutego 2019 r, odbył się drugi w tym roku Noworoczny Turniej Piłkarski, tym razem dla roczników 2010 i 2011.

W Turnieju udział wzięło ponad 140 młodych zawodników, wystąpiło 12 zespołów, w tym dwa nasze, a gościliśmy drużyny takie jak; Akademia Sportu Wojkowice, dwie ekipy Górnika Sosnowiec, dwa teamy Czarnych Sosnowiec, Fablok Chrzanów, Kolejarz Gliwice, Football Academy Zawiercie i O/Czeladź, oraz zespół Mam Talent Krzeszowice

Była dobra rywalizacja sportowa, sporo zabawy, organizacja na najwyższym poziomie. Tradycyjnie był w holu hali bufet, gdzie między meczami można było z niego skorzystać, napić się ciepłych napojów, spróbować pysznych ciast i innych smaczny rzeczy. Organizatorzy zadbali o ciepły posiłek dla zawodników w postaci pizzy oraz napoje. Każdy z zespołów był zwycięzcą, ponieważ nie było grania o punkty, tylko forma gier sparingowych rywalizacja bez prowadzenia wyników i punktów. Każdy zespół otrzymał pamiątkowy puchar za udział i dyplom, a wszyscy zawodnicy medale. Organizatorzy wręczyli też statuetki, nagrody rzeczowe i dyplomy dla najlepszych zawodników i bramkarzy.

W ceremonii wręczania nagród, medali i pucharów pomagała pani Beata Marcinkowska Radna Miasta Czeladź, oraz Mariusz Muszalik zawodnik ekstraklasowych klubów, który ma w swojej karierze ponad 300 występów na najwyższym poziomie rozgrywkowym oraz występy w Reprezntacji Polski U21, obecnie grający trener CKS Czeladź, oboje zaszczycili nas swoją obecnością i spędzili kilka godzin na turnieju przyglądając się zmaganiom młodych zawodników.

Dziękujemy trenerowi Kamilowi Kuzior, który zapraszał drużyny, stworzył regulaminy i prowadził zespół w turnieju, podziękowania dla zespołów, które wzięły udział w turnieju, szczególne podziękowania dla rodziców, zawodników i zarządu oraz członków Stowarzyszenia za pomoc przy organizacji tej imprezy.

1924!