I Memoriał im. Józefa Pawełczyka za nami!

15 września 2018 roku na stadionie przy ul. Sportowej 7 w Czeladzi odbył się I Memoriał im. Józefa Pawełczyka. Impreza, która była współfinansowana przez Miasto Czeladź cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i była okazją do sportowej rywalizacji najmłodszych adeptów piłki nożnej.

Od godziny 9.00 do 13.00 boisko główne na stadionie im. Józefa Pawełczyka stało się areną zmagań sportowych drużyn piłkarskich z wielu miast w rocznikach od 2010 do 2013. Tego dnia nasz klub dzięki wsparciu ze środków miasta Czeladź zorganizował I Memoriał, którego patronem był Józef Pawełczyk.  

Od samego rana na specjalnie przygotowanych boiskach swoje turnieje rozgrywały drużyny min. z Grodźca, Sosnowca, Jaworzna, Chorzowa, Bukowna oraz oczywiście Czeladzi. 

Zmagania miały formę turniejów, w których w poszczególnych rocznikach grano systemem "każdy z każdym". Na wszystkich uczestników po zakończonych rozgrywkach czekały pamiątkowe medale oraz puchary. Jako organizator dzięki wsparciu miasta zadbaliśmy także o ciepły posiłek dla zawodników i trenerów. 

I Memoriał im. Józefa Pawełczyka za nami. Kolejny za rok, na który już zapraszamy. Mamy nadzieję, że impreza ta na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń sportowych naszego miasta i pozwoli za każdym razem spotkać się najmłodszym piłkarzom z wielu miast ościennych na obiekcie im. patrona memoriału. 

1924!