Huhtamaki kolejnym partnerem CKS Czeladź

Zarząd CKS Czeladź z przyjemnością pragnie poinformować, że do grona partnerów naszego klubu dołączyła firma Huhtamaki Foodservice Poland. Umowa została zawarta na rok z możliwością jej przedłużenia. Dziękujemy za zaufanie.

Kim jest nasz nowy partner?

Huhtamaki Foodservice Poland - Twój dostawca opakowań jednorazowych

Jako Huhtamaki, jesteśmy liderem i ekspertem w produkcji opakowań z papieru, tworzyw sztucznych oraz włókien elastycznych. Współczesny konsument, trzymając w ręku kubek gorącej kawy lub jedząc smaczną przekąskę oczekuje, że opakowanie odzwierciedlało będzie jakość produktu, który znajduje się w jego wnętrzu.

Mając to na uwadze, Huhtamaki od 95 lat (a w Polsce od lat 25) konsekwentnie prezentuje szeroką gamę naczyń i opakowań, charakteryzujących się najwyższą jakością oraz atrakcyjnym wyglądem, po to, aby Twoja marka nie tylko wyróżniała się spośród innych, ale przede wszystkim była chętnie wybierana wśród klientów.

Będąc liderem w wybranych obszarach, Huhtamaki jest w stanie (niezależnie od lokalizacji) dostarczać swoim klientom opakowania, odpowiadające najwyższym standardom jakościowym, w konkurencyjnych cenach.

Więcej informacji znajda Państwo na stronie:   https://www2.huhtamaki.com/pl/web/foodservice-poland/home

1924!