Firma Proving będzie wspierała CKS Czeladź

Miło nam poinformować, że firma PROVING zostaje partnerem CKS Czeladź                                                    

Jak trudno jest zdobyć partnera wspierającego sport w tych czasach, w dodatku gdy sport znajduje się na drodze odbudowy i jest w niskich ligach, nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Tym bardziej cieszy fakt, że do grona wspierających nasz klub dołącza kolejny partner, który chce pomóc. Kilka tygodni temu w rozmowach z nowym partnerem uczestniczyło kierownictwo naszego klubu; Mariusz Zimoch i Przemysław Strzelczyk. Rozmowy przebiegły świetnie i porozumienie współpracy zostało podpisane. Liczymy na owocną współpracę i przy okazji  zachęcamy kolejne firmy do pomocy i wsparcia najbardziej zasłużonego najstarszego klubu w Czeladzi. 

1924!