CKS Czeladź zagra w III Lidze!

Po kilku latach przerwy drużyna CKS Czeladź znów zagra w III Lidze. Grupa trampkarzy z rocznikach 2004-2006 osiągnęła cel i awansowała do III ligi śląskiej. Na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek podopieczni Trenerów Daniela Płatka i Gustawa Cyankiewicza są pewni awansu z pierwszego miejsca. 3 ligę dla CKS-u zagwarantował osiągnięty w sobotę remis 2:2 z wiceliderem z Jaworzna.

Podopieczni trenera Daniela Płatka i drugiego trenera Gustawa Cyankiewicza wspierani przez kierownika Henryka Standio zasłużyli zdecydowanie na ten awans. Zespół na wiosnę zagra z mocnymi rywalami, a młodzież będzie miała szanse jeszcze bardziej podnieść swoje umiejętności.

11.11.2018 o godz.13:00 w ostatniej kolejce ligowej nasi trampkarze zagrają z Salosem Dąbrowa Górnicza - zapraszamy na mecz! Będzie się działo.

Awans do III Ligi drużyny trampkarzy nie jest jedynym w ostatnich latach. Na ten sam poziom udało się wprowadzić drużynę także trenerowi Bartłomiejowi Borówce kilka sezonów temu.

Całej drużynie, rodzicom, trenerom oraz kierownikowi grupy Trampkarzy składamy serdecznie gratulacje w związku z wywalczonym awansem.

1924!