CKS Czeladź zagra mecz pokazowy w ramach WOŚP!

Już 13 stycznia 2019 roku po raz kolejny zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 27 finał będzie miał także swoje miejsce w Czeladzi. Z tej okazji, włączając się w miejskie świętowanie, nasza drużyna rozegra mecz pokazowy z Reprezentacją Śląska Oldbojów. Początek spotkania o godzinie 11:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Po raz 27 w całym kraju zagra największa orkiestra świata. Akcja organizowana przez Jurka Owsiaka to okazja do wielu atrakcji, których głównym celem jest wsparcie na zakup sprzętu ratującego życie dzieci i osób starszych w szpitalach w całej Polsce.

Tegoroczna WOŚP zagra także w naszym mieście. Jednym z wydarzeń towarzyszących będzie mecz pokazowy, w którym nasz CKS zmierzy się z Reprezentacją Śląska Oldbojów. Drużyna prowadzona przez Mariusza Muszalika i Roberta Woźniaka sprawdzi się w grze kontrolnej z przeciwnikiem, w którego szeregach potwierdzili już swój udział min. Mariusz Śrutwa, Ireneusz Jeleń, Adrian Sikora, Janusz Bodzioch, Artur Toborek, Artur Opeldus, Piotr Mrozek, Bogdan Pikuta, Adam Goździcki oraz Krzysztof Kmietowicz.  

Lista zawodników drużyny gości nie jest jeszcze zamknięta a wśród zawodników zaproszonych są jeszcze Radosław Gilewicz oraz Dariusz Dudek, którzy jeżeli pozwolą im na to obowiązki mogą pojawić się w Czeladzi. 

Początek meczu planowany jest na godzinę 11:00. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do obecności na trybunie. Podczas tego wydarzenia pojawią się także wolontariusze z puszkami tak by każdy, kto będzie miał na to ochotę, mógł wesprzeć WOŚP swoim datkiem. 

1924!