CKS Czeladź wygrywa w Psarach

Wynikiem 5:2 dla CKS Czeladź zakończyło się sobotnie spotkanie ligowe w Psarach, w którym nasza drużyna pokonała miejscową Iskrę. Był to debiut Mariusza Muszalika w roli trenera CKS-u. 

W spotkaniu, które rozpoczęło się o godzinie 13.30, od samego początku stroną przeważającą była nasza drużyna. Gospodarze ustawili zespół na własnej połowie i nastawili się na szybkie kontry, którymi chcieli zaskoczyć naszą linię obrony. Pierwszą bramkę dla CKS-u strzelił tuż przed przerwą Artur Muszalik, który wykorzystał bardzo dobre podanie Łukasza Popadeńczuka i nie dał szans bramkarzowi rywali w sytuacji sam na sam. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 1:0. 

Początek drugiej połowy po raz kolejny pokazał, że nasza drużyna wychodzi na boisko po przerwie lekko zdekoncentrowana. Gospodarze w kilka minut strzelają dwa gole i obejmują prowadzenie. Na szczęście nasza ekipa zareagowała w prawidłowy sposób i uspokoiła grę konstruując coraz groźniejsze akcje pod bramką rywali. Po jednej z nich piłkę wrzuconą w pole karne, ręką zagrywa obrońca Iskry i sędzie dyktuje rzut karny. Do piłki podszedł Mariusz Muszalik i pewnym strzałem doprowadził do wyrównania.

Od tego momentu to CKS był już zdecydowanie lepszą drużyną na boisku co udowodnił zdobywając kolejne gole. Na 3:2 strzelił Kamil Szczagiel. Na 4:2  podwyższył, po idealnym dośrodkowaniu naszego grającego trenera, Bartłomiej Borówka a wynik spotkania na 5:2, strzałem z głową po rzucie rożnym ustalił Robert Woźniak. 

W najbliższą sobotę 10 listopada CKS Czeladź będzie podejmował przed własną publicznością drużynę KP Sarnów. Mecz rozpocznie się o godzinie 13.00.

Już dzisiaj zapraszamy na ostatni mecz naszej drużyny u siebie w tej rundzie! 

1924!