CKS Czeladź liderem popularności!

CKS Czeladź liderem popularności!

Ponad 2 tysiące polubień profilu w portalu Facebook i kilkanaście tysięcy dotarć naszych postów zamieszczanych w mediach społecznościowych mają swój realny oddźwięk. Jesteśmy liderem popularności wśród klubów występujących w klasie A. 

Klub piłkarski to przede wszystkim zawodnicy, trenerzy, opiekunowie oraz działacze. Bardzo ważnym elementem są też partnerzy wspierający działania pod względem merytorycznym oraz finansowym. Własnie dla tych ostatnich ważne jest to jaką popularnością i rozpoznawalnością cieszy się klub, który wspierają. 

Z przyjemnością możemy więc poinformować, że CKS Czeladź jest najpopularniejszym klubem piłkarskim w naszej lidze. Ranking przedstawiony przez portal galaktycznyfutbol.pl wskazuje, że nasze social media docierają do niemalże dwukrotnie większej liczby odbiorców od drugiego w zestawieniu Zagłębia Dąbrowa Górnicza.

"Zdecydowanym zwycięzcą okazał się CKS Czeladź. Plasujący się na czwartym miejscu tabeli A-klasy Patrick klub, ma wierne grono kibiców. 2324 „lajki” to liczba, której nie powstydziłyby się kluby z IV ligi." - możemy przeczytać na łamach portalu. 

Całość artykułu ------>  https://galaktycznyfutbol.pl/2020/02/05/ap-sport-a-klasa-sosnowiec-ranking-popularnosci-klubow/

Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe obserwacje i oczywiście zachęcamy do odwiedzin obecnych oraz przyszłych sympatyków naszego klubu!

1924! 

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości