Akademia Języka gra dalej z CKS Czeladź!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że umowa partnerska pomiędzy klubem CKS Czeladź a Akademią Języka Czeladź, została przedłużona o kolejny rok! Jest to bardzo dobra wiadomość także dla rodziców dzieci trenujących w naszej szkółce.

Akademia Języka Czeladź, która jest jedną z najprężniej rozwijających się szkół językowych w regionie, związała się pierwszą umową partnerską z naszym klubem przed sezonem 2018/2019. Dzięki wzajemnej współpracy udało się wypracować model biznesowy dający korzyści każdej ze stron. Konsekwencją tego jest nowa umowa, która została podpisana w ostatnim czasie. 

Warto podkreślić, że od tego sezonu logo naszego partnera znalazło swoje miejsce także na koszulkach jednej z grup młodzieżowych, która reprezentowała nasz klub min. w zeszłorocznej edycji Pucharu Tymbarka docierając do rozgrywek odbywających się na stadionie śląskim. 

Warte także podkreślić że każde dziecko, które trenuje w naszej szkółce dzięki współpracy naszego klubu z Akademią Języka Czeladź ma prawo do rabatu na kurs językowy!

Wszelkie szczegóły można znaleźć na FB naszego partnera -------> LINK!

Dziękujemy za zaufanie!

1924!