9 Turniej Gwiazdkowy już niebawem!

7 i 8 grudnia 2019 roku w Hali MOSiR po raz dziewiąty CKS Czeladź będzie organizatorem charytatywnego Turnieju Gwiazdkowego. W tym roku będziemy pomagali zebrać środki na rzecz chorej Magdy.

Pierwszy weekend grudnia będzie okazją do tego, by po raz kolejny pomóc osobie potrzebującej. Podobnie jak w ubiegłych latach tak i w tym roku CKS Czeladź wraz z Miastem Czeladź oraz MOSiR Czeladź zapraszają na niezwykłe wydarzenia jakim będzie 9 Turniej Gwiazdkowy. 

W tym roku po raz pierwszy to niezwykłe charytatywne wydarzenie będzie trwało, aż dwa dni. W sobotę, 7 grudnia odbędzie się tradycyjny już turniej drużyn amatorskich oraz przeprowadzone zostaną licytacje bardzo wartościowych przedmiotów, które są obecnie gromadzone i przekazywane przez darczyńców.

Niedziela 8. grudnia będzie należała natomiast do grup młodzieżowych. Przy okazji 9 Turnieju Gwiazdkowego wychowankowie szkółki piłkarskiej CKS Czeladź będą rywalizować ze swoimi rówieśnikami z naszego regionu. 

Wszystkie informacje o zbliżającym sie wydarzeniu znajdziecie na stronie CKS CZELADŹ - CHARYTATYWNIE w portalu Facebook.

Śledźcie nas na bieżąco i oczywiście przybywajcie 7 i 8 grudnia do Hali MOSiR w Czeladzi! Będzie się działo! 

Tak było w zeszłym roku : 

8 Turniej Gwiazdkowy - Podsumowanie

Zobacz Galerię -----> Foto z 8 Turnieju Gwiazdkowego

1924!