9 Turniej Gwiazdkowy "Gramy dla Madzi" już jutro!

9 Turniej Gwiazdkowy "Gramy dla Madzi" już jutro!

Już w najbliższy weekend 7-8 grudnia w czeladzkiej Hali MOSiR odbędzie się 9 Turniej Gwiazdkowy. Cykliczna impreza charytatywna organizowana przez CKS Czeladź po raz kolejny będzie okazją do pomocy osobie chorej i potrzebującej. W tym roku pomagać będziemy Magdzie. 

9 Turniej Gwiazdkowy został objęty honorowym patronatem przez Burmistrza Czeladzi Zbigniewa Szaleńca oraz Burmistrza Wojkowic Tomasza Szczerbę. 

Nasz klub jako organizator, podobnie jak miało to miejsce w latach ubiegłych, może liczyć na pomoc naszych niezastąpionych partnerów, którzy są wsparciem tego niezwykłego wydarzenia. Jak zawsze miejscem turnieju będzie Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji gdzie już od godzin rannych trwać będą zmagania drużyn w ramach turnieju halowego. W tym roku, ze względu na bardzo dużo liczbę chętnych drużyn, zdecydowaliśmy się zwiększyć ilość uczestników do 10. 

W okolicach godziny 14:00 nastąpi część kulminacyjna jaką będą oficjalne otwarcie turnieju, powitanie zaproszonych gości oraz licytacje podarowanych na tę okazję gadżetów. W śród nich nie zabraknie jak zawsze koszulek piłkarskich z autografami reprezentantów Polski, płyt gwiazd muzyki, voucherów do spa a także weekendów w jednym z zaprzyjaźnionych z naszym klubem hoteli oraz wiele wiele innych atrakcyjnych przedmiotów. 

Przez cały dzień nie zabraknie na pewno emocji, atrakcji oraz chwil wzruszeń. Będzie to niezwykły weekend podczas, którego najważniejszą rzeczą będzie pomoc chorej Magdzie.

Własnie dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta oraz miast ościennych do hali MOSiR. Przybywajcie, aby wspomóc choćby swoją obecnością. Oczywiście nie zapomnijcie zabrać także gorących serc otwartych na pomoc. 

Wszystkie szczegóły znajdziecie : https://www.facebook.com/turniejgwiazdkowy/?epa=SEARCH_BOX

Poniżej harmonogram 9 Turnieju Gwiazdkowego "Gramy dla Madzi" :

1924!

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości